Přejít na obsah

Distanční podložky


Luke288

Doporučené příspěvky

Mate je nekdo? koupil jsem 18ky a chtel bych je vypodlozit 1cm podlozkama a zajima me, jestli staci origo skoda srouby, nebo uz se musi koupit delsi?

Já teď kupoval tátovi na O2, předek 15 mm a zadek 20 mm. Měl sem strach, aby nechytal, často jí mívá docela naloženou, ale prej v pohodě. Má rozměry kol 225/45 17´´. Škouby sem musel koupit delší normálně jsou myslim 28 mm a já dal na oboje kola 50 mm, protože sem ty přední neměl u koho upíchnout. Jinak šrouby za rozunmou cenu jsem koupil u Riegra v Praze. Jeden za 70 Kč, jinde chtěli 120 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt to vzadu snese 20mm??? ja teda nejezdivam moc nalozenej, ale 2cm uz mi prijde dost. takze srouby asi teda delsi, nevis jestli se chytli aspon na 6 zavitu, abych treba bezpecaky moh nechat ty co mam...

jinak gumy na zimu mam jako tvuj tatik, na leto 225/40/18...

a mohl bych poprosit o nejakou fotku jak to vypada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke288 napsal:
Mate je nekdo? koupil jsem 18ky a chtel bych je vypodlozit 1cm podlozkama a zajima me, jestli staci origo skoda srouby, nebo uz se musi koupit delsi?

Podložka o tl. 10mm nejde! Minimum je 15 mm, musí tam být středění kola!! A to na podl. 10 mm nejde.

Co se týče šroubů, tak to je jasný. Jestli je origo šroub 28 a + podložka 15 pak šroub musí mít 43-45 mm! Stále fakt nevím, kam dáváte rozum. Koupíte si Škodovácký 18tky kola (takový mrchy) a teď nevíte, čím je podložit! Přitom stačí si koupit normální kola 8x18 ET 35. Kola jsou kráásně venku a zároveň s límcem bez podložek a jiných kokotin.

 

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem tomu nevěřil, ale v ABI mi řikali, že už to dávali a v pohodě. Tak sem to zkusil a už 14 dní bez problémů. Ty 50 mm šrouby maj s 20 mm podložkou ještě o 2 mm k dobru proti originálním bez podložky. Těch 6 závitů tam bude. Myslim, že by stačilo i míň. 3-4 závity.

post-37-1151425297.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny - vcetne tvyho cisla  :D

Jééé kámo, musím tě zklamat! To číslo je udělaný ve Photoshopu. Nechci všude dávat fotky auta i s SPZtkou!! Devítky tam jsou, ale ne čtyři...

No a když to číslo vymažu úplně, tak se mi pak zdá ta fotka zdegradovaná.

:D jj mas recht cece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dobrý, tak taky přidávam foto že nemam kola zalezlá :p

Sakra chalpi, až budu "trochu větší", koupím si taky dvojkovou Octávu na 18kách a v modré barvě! Nejspíš to bude ereso.

Ta Oktáva uprostřed fakt krásně sedí... Óóó to mám rád, takový sportovně laděný limo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim co resite, kdo kam dal rozum. nikdy si nebudu kupovat kola na auto podle ET, vzdycky podle designu a RS kola jsou jediny, ktery oktavce slusi, navic za penize, za ktery bych zadny jiny kola, ktery by se mi libily a nebyly jako z masla nekoupim a skoda mi zadny ET na vyber nedava...

jinak nejchytrejsi MilanII pise, ze 10mm se nedelaj, mno, tak asi soudruzi z nemecka nekde udelali chybu

http://eshop.escape6.cz/ProductDetail.asp?...e=podlo%C5%BEky

ja taky neresim tvy uzasny chromovy krytky klik...

ptal jsem se jenom na delku sroubu, ted uz vim, ze koupim delsi, pokud jsem nekoho pobouril, ze sem si koupil 18ky, ma smulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim co resite, kdo kam dal rozum. nikdy si nebudu kupovat kola na auto podle ET, vzdycky podle designu a RS kola jsou jediny, ktery oktavce slusi, navic za penize, za ktery bych zadny jiny kola, ktery by se mi libily a nebyly jako z masla nekoupim a skoda mi zadny ET na vyber nedava...

jinak nejchytrejsi MilanII pise, ze 10mm se nedelaj,  mno, tak asi soudruzi z nemecka nekde udelali chybu

http://eshop.escape6.cz/ProductDetail.asp?...e=podlo%C5%BEky

ja taky neresim tvy uzasny chromovy krytky klik...

ptal jsem se jenom na delku sroubu, ted uz vim, ze koupim delsi, pokud jsem nekoho pobouril, ze sem si koupil 18ky, ma smulu...

To by mě strašně zajímalo, jak s podložkou o tl. 10 mm vyřešíš středění kola!!! A jinak, když já jsem měl na autě pod zadníma kolama Felicie podložky, tak ty jsi ještě chodil do ZŠ.

Proč jsem nahoře asi dal foto řezu podložky?? No proto, aby se nad tím zamyslel! O nástrojařině víš asi prd. Dej si na auto podložky bez středění a uvidíš to tóčo, ty soudruhu ze SRN.

Vůbec se nepovažuji za anštajna, ale tohle jsem dělal několikrát! Tak proto to vím. A vůbec, dejte si pod sví kola co chcete, mě je to celkem fuck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, a němci to TUV na 10mm podlozky teda nejspis uplatili co ty starej kmete?

ano, o nastrojarine vim opravdu prd, proto se tu na to ptam a nejsem zvedavej na nejaky reci o tom, kam jsem dal rozum, to si schovej pro nekoho jinyho...

co treba takhle to stredeni na 10mm podlozce ty nastrojari?

post-37-1151433982.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni jsou asi 12ky a ty druhy 20ky. fotka je porizena clovekem, kterej je delal. jsou ty dva mm tak obrovskej rozdil?

ale stejne by me zajimalo, jak je mozny ze maj nemci na 10mm TUV kdyz ty tvrdis, ze to nejde...

HeHe ... jenom si čtu, ale 2 mm v nástrojařině jsou jako 2 m u zedníků ... ale nenechte se rušit.

Pardon za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dobrý, tak taky přidávam foto že nemam kola zalezlá  :p

hezka flotilka a i to zatisi. ;) Jako bych ho tu uz nekde videl? Ze by bratr sedlal FRS a tata to nejvetsi. :D

díky, jj máš naprostou pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...