Přejít na obsah

Teče mi ostřikovač - kape to z předního nárazníku


RichardD

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit jak se dostat k nádržce ostřikovače, protože mi někde kape a to 1 kapka/2s takže mi voda v tom dlouho nevydrží :( Nerad bych kvůli tomu jel do servisu, jestli někdo ví co s tím prosím o radu opravil bych si to ještě dnes na chatě :) Voda kape někam dospod předního nárazníku a pak logicky na zem :) Mám O2 2005 liftback s ostřikovači světel. Kdyžtak prosím i potřebný soupis nářadí co bych mohl potřebovat. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit jak se dostat k nádržce ostřikovače, protože mi někde kape a to 1 kapka/2s takže mi voda v tom dlouho nevydrží :( Nerad bych kvůli tomu jel do servisu, jestli někdo ví co s tím prosím o radu opravil bych si to ještě dnes na chatě :) Voda kape někam dospod předního nárazníku a pak logicky na zem :) Mám O2 2005 liftback s ostřikovači světel. Kdyžtak prosím i potřebný soupis nářadí co bych mohl potřebovat. Díky moc.

Pokud jen kape,tak to může být víc příčin.Když ho potřebuješ pořádně prohlídnout od kud to kape,tak sundat nárazník.Já měnil nádržku a sundal jen podběh a světlo aby jsem se dostal z obou stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti to kape tak budeš mít asi v háji motorek na ostřik oken(nejčastější problém je že je vyběhaná gumička na hřídelce a kapalima nateče do elektrický části a pak protýká z obalu ven) nebo ti prosakuje zkrz těsnící gumičku ve který je motorek zastrčenej do nádržky.Dobrej přístup bez složitýho rozebírání je u předface. A stačí tam sundat jen pravou mřížku a mlhovku motorky jsou umístěný přímo tam za mlhovkou.Jenže ty máš RS nárazník a tam si nejsem jistej pokud sundáš jen mřížku jestli se tam dostaneš.Buď bude muset dolů nárazník nebo je tu možnost vyndat hlavní světlomet a držák světlometu.Pak ti tam vznikne dostatečnej prostor pro opravu.Akorát pak zas budeš muset pořádně seřídit světla ten držák má kónický dorazy a komplet ho rozhodíš a navíc se tím dolaďují i spávný mezery(spáry dílů) světla s karoserií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...