Přejít na obsah

pomooooc!!!


msmity

Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska jsem montoval nove autoradio na Fabku I, prehazoval jsem cervenej kablik se zlutym kvuli ukladani do pameti a pri zastrkavani radia do zasuvky se mi nejspis neco skratovalo protoze radio nejde vubec, nefunguje mi alarm a kdyz vytahnu klicek tak se mi neodemknou dvere. Pojistka v autoradiu OK a v pojistkach v aute je taky u radia OK. Nemate nekdo zkusenost co s tim je?Popripade jestli to neni jina pojistka. A hlavne proc nejde alarm? Predem dekuju za pomoc......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jednou jsi byl zde varován

http://forum.skodahome.cz/topic/108053-pomooooooc/page__pid__1513958#entry1513958

za 1) pokud zakládám nové téma, je dobré aby : " Název tématu musí stručně vyjádřit obsah řešený v něm" což ten tvůj opravdu není

za 2) bylo by dobré, pokud nejde alarm a odemykání dveří, zkontrovat pojistku na spínací skřínku, popř i jiné pojistky a ne jen jednu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

za 2) bylo by dobré, pokud nejde alarm a odemykání dveří, zkontrovat pojistku na spínací skřínku, popř i jiné pojistky a ne jen jednu

Pojistky se VŽDYCKY vyplatí překontrolovat VŠECKY - jednak na některé věci není běžně vidět a druhak, "neštěstí nechodí nikdy samo" - často se stane, že jedna pojistka s sebou "vezme druhou" nebo že závada způsobí zvýšený odběr proudu v dalším okruhu - a vyčudí se druhá pojistka. Ta chvilka času věnovaná postupnému vyškubání a kontrole pojistek se vždycky vyplatí - minimálně v tom, že člověk se postupně naučí, která pojistka ke kterému okruhu patří... A zkuste si pak něco měnit v zimě, v noci potmě, když si posvítíte tak leda vočima... To se pak trénink hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...