Přejít na obsah

Xenonové žárovky


Pepsi Octavia

Doporučené příspěvky

Ahojte,

sháním nějaké žárovky s xenonovým plynem a nevím jaké. Pár výrobců tu je: Philips, Osram, Tungsram, Future light, ale nevím, které z nich vybrat.

Máte z vás někdo takové žárovky a popíšete mi, jaké jsou? (svítivost, barva, životnost). Rád bych žárovku, která svítí přibližně stejně jak xenon (bílá barva, vršek do modra).

Díky

Budu vám moc vděčný

P.S.: hodně lidí ve fórech doporučeje Philips Blue Vision. Vím, že vyhrály test asi 40 žárovek, ale jsou již z roku 2004...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

sháním nějaké žárovky s xenonovým plynem a nevím jaké. Pár výrobců tu je: Philips, Osram, Tungsram, Future light, ale nevím, které z nich vybrat.

Máte z vás někdo takové žárovky a popíšete mi, jaké jsou? (svítivost, barva, životnost). Rád bych žárovku, která svítí přibližně stejně jak xenon (bílá barva, vršek do modra).

Díky

Budu vám moc vděčný

P.S.: hodně lidí ve fórech doporučeje Philips Blue Vision. Vím, že vyhrály test asi 40 žárovek, ale jsou již z roku 2004...

Philips Blue Vision mám svítěj pěkně, po 3/4roku mi jedna praskla svítím celoročně, ale vyměnili mi je. Jsou k tomu i parkovačky. Ale, modře jak xenon to nesvítí. Svítí takovým bílím světlem když se podíváš na ty světla a je tam ve světle vidět modrý odraz té žárovky takže pokud máš čirré světla tak by to mohlo vypadat pěkně a na silnici v noci to svítí jako denní světlo. A za mlhy to svítí parádně nepotřebuješ mlhovky. O proti normálním světlum je to paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Philips Blue Vision mám svítěj pěkně, po 3/4roku mi jedna praskla svítím celoročně, ale vyměnili mi je. Jsou k tomu i parkovačky. Ale, modře jak xenon to nesvítí. Svítí takovým bílím světlem když se podíváš na ty světla a je tam ve světle vidět modrý odraz té žárovky takže pokud máš čirré světla tak by to mohlo vypadat pěkně a na silnici v noci to svítí jako denní světlo. A za mlhy to svítí parádně nepotřebuješ mlhovky. O proti normálním světlum je to paráda

Díky moc za příspěvek.

Hodně o nich uvažuji, protože jsem si četl i různá jiná fóra a tam doporučuju Philips Blue Vision. Jen nevím, kde je koupit, když už jsou z roku 2004. Jak svítí v noci když je mokrá cesta oproti klasický originálním žárovkám???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

sháním nějaké žárovky s xenonovým plynem a nevím jaké. Pár výrobců tu je: Philips, Osram, Tungsram, Future light, ale nevím, které z nich vybrat.

Máte z vás někdo takové žárovky a popíšete mi, jaké jsou? (svítivost, barva, životnost). Rád bych žárovku, která svítí přibližně stejně jak xenon (bílá barva, vršek do modra).

Díky

Budu vám moc vděčný

P.S.: hodně lidí ve fórech doporučeje Philips Blue Vision. Vím, že vyhrály test asi 40 žárovek, ale jsou již z roku 2004...

Philips Blue Vision mám svítěj pěkně, po 3/4roku mi jedna praskla svítím celoročně, ale vyměnili mi je. Jsou k tomu i parkovačky. Ale, modře jak xenon to nesvítí. Svítí takovým bílím světlem když se podíváš na ty světla a je tam ve světle vidět modrý odraz té žárovky takže pokud máš čirré světla tak by to mohlo vypadat pěkně a na silnici v noci to svítí jako denní světlo. A za mlhy to svítí parádně nepotřebuješ mlhovky. O proti normálním světlum je to paráda

Mám je taky a jsou opravdu super. Kupoval jsem je v Globusu v Praze na Zličíně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Philips Blue Vision mám svítěj pěkně, po 3/4roku mi jedna praskla svítím celoročně, ale vyměnili mi je. Jsou k tomu i parkovačky. Ale, modře jak xenon to nesvítí. Svítí takovým bílím světlem když se podíváš na ty světla a je tam ve světle vidět modrý odraz té žárovky takže pokud máš čirré světla tak by to mohlo vypadat pěkně a na silnici v noci to svítí jako denní světlo. A za mlhy to svítí parádně nepotřebuješ mlhovky. O proti normálním světlum je to paráda

Mám je taky a jsou opravdu super. Kupoval jsem je v Globusu v Praze na Zličíně.

Díky moc za vaše názory. Už jsem proběhl plno různých fór a hodně lidí doporučuje a má kladné zkušenosti s Philipsi Blue Vision. Takže zdá se půjdu do nich. Jen nevím, kde se dají koupit.

Nevíte někdo, kde se dají koupit v Brně a za jakou cenu?

A máte někdo zkušenosti s Philips power2night?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec tak co z repasu už vzešlo?A co sem měl já jak jsme to kupovali spolu v tom brně hned na začátku nevíš tomas?

čus, jo sešlo z toho, protože ten kámoš nebyl schopnej to dovést a do Boleslavi se už nedostanu, tak na to prozatím seru. Četl jsem názory v různých fórech Fordu, Citroenu atd. co se týče žárovek a nejvíce lidí je spokojeno s Philips Blue Vision. Vyhrály aji test žárovek, tak půjdu do nich. Teda pokud je někde seženu ještě. Vyrábí se už dost dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...