Přejít na obsah

Octavia v přírodě


capo

Doporučené příspěvky

chlape proc tam mas porad to divny mlhovani kolem dokola vsech fotek? :(

Je to edge fading, uprava v Roxio Photosuite 7

1. 3x to zmensi velikost fotky a zachova rozliseni (kdyz jich mas 7000 v pc usetri to misto

2. Upravuji si vsechny fotky takto, i je nasledne vyvolavam

3. Se mi to libi

Jen slusny dotaz- vadi to necemu tady nebo se jen ptas, pote bych nechapal toho smajla... ;);)

2 krysa: Proto jsem to fotil, prisel jsem z lesa s kosikem hub a najednou takovy lesk. Musely to byt ony! :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne prave jsem se ptal proc, protoze mi to prislo jako skoda to tak usekavat vis... ;)

kurna Vitto ty kola GUT mas 18 nebo 17 kolik jsi za ne dal.jo nejsou moc narocny na udrzbu. uz se me honi hlavou :palec:

kola 18...ale kup si jiny...sou hrozny a nemam je rad :):D :laugh.gif

(nechci aby mel ty samy) :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne prave jsem se ptal proc, protoze mi to prislo jako skoda to tak usekavat vis... ;)

kurna Vitto ty kola GUT mas 18 nebo 17 kolik jsi za ne dal.jo nejsou moc narocny na udrzbu. uz se me honi hlavou :palec:

kola 18...ale kup si jiny...sou hrozny a nemam je rad :):D :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

(nechci aby mel ty samy) :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

hade ty tvoje jsou momentalne na prvni miste takze budu asi druhej i kdyz mam spadeno jeste na PROLINE PU. kol12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ji od 16.2 a najezdil jsem s ni zatim 20*000km

byla v kosicich a pak do toulouse a zpatky, samozrejme vylety do andorry a saint tropez..Takze ta francie - deset dni - a skoro 6tisic km

to ze jezdi ob vikend vary, cheb nebo kdyz je skola tak 4x tydne boleslav a zpatky tak to naskakuje...proto byla nafta jasna volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia v NP Paklenica

Peknej vestlap co? co si pamatuju tak sem se docela prosel tou souteskou ;)

To teda, a pak jsem jel ještě 1000km domů v kuse :wacko:

No ja byl pres 14 dnama u Dubrovniku, taky mazec, a kolony neskutecnyho kalibru hlavne smerem tam, zpatky sem vychytal lip :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ji od 16.2 a najezdil jsem s ni zatim 20*000km

byla v kosicich a pak do toulouse a zpatky, samozrejme vylety do andorry a saint tropez..Takze ta francie - deset dni - a skoro 6tisic km

to ze jezdi ob vikend vary, cheb nebo kdyz je skola tak 4x tydne boleslav a zpatky tak to naskakuje...proto byla nafta jasna volba

Tak to jsme zhruba stejný pacoši....!

NAFTA :worthy:worthy:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...