Přejít na obsah

zapis 16" do TP


kus

Doporučené příspěvky

jen pro pořádek

koukal jsem do techničáku a jako alternatvní pneu mám 205/55 16 a pak 205/45 17 tuším....mám O1 r.v. 9/2000...tak je mi divný, že někteří to nemají.. :kuk:

Co je za nesmysl 205/45/17?? To mas jako od zacatku zapsany takovyto neobvykly rozmer? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro pořádek

koukal jsem do techničáku a jako alternatvní pneu mám 205/55 16 a pak 205/45 17 tuším....mám O1 r.v. 9/2000...tak je mi divný, že někteří to nemají.. :kuk:

Co je za nesmysl 205/45/17?? To mas jako od zacatku zapsany takovyto neobvykly rozmer? :huh:

tak jsem se koukl znova na techničák...

je to napsané v dodatku....: alternativně lze užít pneu 205/60 16 nebo i 205/50 17....sna djsem dobře přečetl.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro pořádek

koukal jsem do techničáku a jako alternatvní pneu mám 205/55 16 a pak 205/45 17 tuším....mám O1 r.v. 9/2000...tak je mi divný, že někteří to nemají..

tak jsem se koukl znova na techničák...

je to napsané v dodatku....: alternativně lze užít pneu 205/60 16 nebo i 205/50 17....sna djsem dobře přečetl.

Tak co tam máš vlastně zapsaný?Jesli tam máš ty co jsem zvýraznil,tak na Oktě namají co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro pořádek

koukal jsem do techničáku a jako alternatvní pneu mám 205/55 16 a pak 205/45 17 tuším....mám O1 r.v. 9/2000...tak je mi divný, že někteří to nemají.. :kuk:

Co je za nesmysl 205/45/17?? To mas jako od zacatku zapsany takovyto neobvykly rozmer? :huh:

tak jsem se koukl znova na techničák...

je to napsané v dodatku....: alternativně lze užít pneu 205/60 16 nebo i 205/50 17....sna djsem dobře přečetl.. ;)

Tak se zkus podivat jeste jednou, nebo to radeji vyfot a umisti sem fotku, mas v tom nejaky gulage! :D:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevim no, kdyz uz chcete davat vetsi kola, tak na octavii prvni serie se krasne vejdou 205/50/R17 (sem jejich vlastnikem). Zapis me prisel celkem na par korun. Staci podle toho postupu s typovym listem co nabizi MDCR. Ale bacha na nekterejch STK to este neznaj, chce to najit STK, kde jsou nove skoleny lidi. Jinak muzu rict, ze rozdil mezi 195/65/R15 neni skoro zadnej. Navic je to skoro nulova odchylka (na tachometru), jen pro predstavu pri 200km/h to ukazuje 200,1km/h. Takze pohoda. Ani na posilovac rizeni to nemelo vliv, jak rikam, skoro zadnej negativni efekt vetsi kola nemaj. Max pri jizde po tramvajovejch koleji to trosicku klouze. Jinak na tech 205 to krasne drzi. Ale podle zapisu do TP bych tam mohl dat i 225/45/R17, to by bylo snad este lepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle prave resim, mam kola 205 55 r16 a chtel bych dat 17 ale dodrzet 205 gumu, pac 74kw 1,6 zase neni tak silna jako tdcko, tak nechci davat uz 215... zase by sla spotreba nahoru o nejakou deci, takze bych to videl na 205 50 r17 -

daj se tyhle kola dobre shanet nebo jak to s nima je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle prave resim, mam kola 205 55 r16 a chtel bych dat 17 ale dodrzet 205 gumu, pac 74kw 1,6 zase neni tak silna jako tdcko, tak nechci davat uz 215... zase by sla spotreba nahoru o nejakou deci, takze bych to videl na 205 50 r17 -

daj se tyhle kola dobre shanet nebo jak to s nima je?

daj se sehnat velmi jednoduse. Zajdi bud do pneuservisu, nebo se koukni na web na nektery e-shop, pneu najdes v ruznejch rozmerech. Ber to taky kvuli odchylce oproti standartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle prave resim, mam kola 205 55 r16 a chtel bych dat 17 ale dodrzet 205 gumu, pac 74kw 1,6 zase neni tak silna jako tdcko, tak nechci davat uz 215... zase by sla spotreba nahoru o nejakou deci, takze bych to videl na 205 50 r17 -

daj se tyhle kola dobre shanet nebo jak to s nima je?

Jsou ponekud cenove trosku rozdilne, nez 225/45/17, ale ja bych volil, kdybych volil 17" take takto! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, kdyz uz chcete davat vetsi kola, tak na octavii prvni serie se krasne vejdou 205/50/R17 (sem jejich vlastnikem). Zapis me prisel celkem na par korun. Staci podle toho postupu s typovym listem co nabizi MDCR. Ale bacha na nekterejch STK to este neznaj, chce to najit STK, kde jsou nove skoleny lidi. Jinak muzu rict, ze rozdil mezi 195/65/R15 neni skoro zadnej. Navic je to skoro nulova odchylka (na tachometru), jen pro predstavu pri 200km/h to ukazuje 200,1km/h. Takze pohoda. Ani na posilovac rizeni to nemelo vliv, jak rikam, skoro zadnej negativni efekt vetsi kola nemaj. Max pri jizde po tramvajovejch koleji to trosicku klouze. Jinak na tech 205 to krasne drzi. Ale podle zapisu do TP bych tam mohl dat i 225/45/R17, to by bylo snad este lepsi :D

taky mne zaujaly, jaky mas ET? vaham mezi 29 nebo 37

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...