Přejít na obsah

díra


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem vzal 3 krát stejnou díru a mám nějak nakřivo volant. Asi tak o 3-5mm. Obávám se, že mám geo v prdeli. A to ji mám dělanou asi před 1/2 rokem. Díra to byla, jak říká Palo, jak do kundy. Byla na mostě přímo v místech, kde se most na horizontu láme, takže nebyla vidět. Poprvé jsem ani nevěděl, co se stalo. Podruhé už jsem to věděl, ale zapoměl jsem na ni, a protože nebyla na tom horizontu vidět, tak zase do ní. Byla tak 20 čísel hluboká, na mostě se propadl asfalt a to ze dne na den. Dneska už to opravujou, ale už se to propadá i na druhé straně. Vzal jsem ji pokaždé asi tak v cca 110. Bylo to něco jako najet na pražec. To mám radost. No asi to urychlí výměnu tlumičů... Už se potvůrky válejí ve skříni 3/4 roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem naletěl asi ve 120 na vyfrézovanou díru v cestě skřivil sem si pravou tyč řízení,,jenom lehoučce,,a taky sem měl volant nakřivo,,teď mám komplet všechno vyměněno,,čepy ložiska,silentbloky v ramenech,,gumy stabilizatoru,kosti,vše v orig......a pecka,,sedí jak přibity a volantek narovno ;)

nechci tě strašit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem naletěl asi ve 120 na vyfrézovanou díru v cestě skřivil sem si pravou tyč řízení,,jenom lehoučce,,a taky sem měl volant nakřivo,,teď mám komplet všechno vyměněno,,čepy ložiska,silentbloky v ramenech,,gumy stabilizatoru,kosti,vše v orig......a pecka,,sedí jak přibity a volantek narovno ;)

nechci tě strašit :)

Doufám, že to zaplatila příslušná správa silnic.... Mrchy jedny svinský. Všechno rozhrabou, pak to jdou rozhrabat zase jinam, neoznačej to a pak do toho s miláčkama jezdíme. :angry::angry: Hnal bych je svinským krokem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...