Přejít na obsah

Octávie I hatch zadní světla


SteglikCZ

Doporučené příspěvky

Zdravím.Chtěl bych se zeptat kdo má vzkušensti se zadními světly od obautodily v HK.Nemohu si vybrat na svojí Octavii šedou metalízu.A jestli znáte nějaké změny stavu světel po delší době.Například na Felicii ty světlejší od sluníčka žloutly.Přidal sem odkazy na shop místo fotek.Moc díky.

1.Taiwan Taiwan

2.Deutsche raich In PRO

EDIT:

Popřípadě není možné tam dát světla z dvojkové Octávky?Ty C vypadají luxusně...

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to nedokážu představit konkrétně na mojí barvě.Tak těžko soudit.Ale zase aspon trošku odlišují od národního stereotypu.Ty blinkry do U a Brzdy zase opačně musí působit jinak.No a co se týče dvojkové řady na jedničkové facelift zádi..to musí být lahoda.Chtělo by to sehnat někoho kdo to má.Alespon návod co tam přidat nebo ubrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odlišení se od národního stereotypu, ano. Ale takhle ne. Zase je jiný stereotyp. Chci říct, že pokud někdo nemá origo světla, tak má jedny z těchto dvou. Nebo jiné, ale velice podobné. Já je nerozlišuji, páč je všechny považují za hnusné.

Takže já rozlišuji světla: předface, face a hnusné kol9 .

jj, dvojkové světla na jedničce - jsem už taky někde na netu viděl fotku.

Zkus se postavit s autem k dvojkovému liftbacku a porovnej partie kolem světel. Myslím, že klempířských prací tam je víc než dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to nedokážu představit konkrétně na mojí barvě.Tak těžko soudit.Ale zase aspon trošku odlišují od národního stereotypu.Ty blinkry do U a Brzdy zase opačně musí působit jinak.No a co se týče dvojkové řady na jedničkové facelift zádi..to musí být lahoda.Chtělo by to sehnat někoho kdo to má.Alespon návod co tam přidat nebo ubrat.

:palec2:

Svetla z OC2 nepasuju na OC1 nedaju sa len tak prehodit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok zkusím to.Dvojková Octávie Tour stojí hnedka vedle u baráku.Vyndám svoje a poprosím at on udělá to samé.Je to známí takže určo pomůže.Udělám nákresy.Jen ted nevím zda už má face nebo ne.Asi když už to je Dvojková Tour tak to budou ty faceliftové a ty se mi nelíbí s tím bílím proužkem.Takže zase zjistit jestli si se rozměrem shodují face s neface :)

EDIT:

:palec2:

Svetla z OC2 nepasuju na OC1 nedaju sa len tak prehodit.:)

Hele kazíš mé plány na víkend dost předčasně :)

Pokud jsou menší tak je vždycky možnost nějakého udělátka mezi karoserii a samotné plasty.

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...