Přejít na obsah

Brzdy


Aidolon

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
carisoprodol online describes carisoprodol online. buy diet pill describes buy diet pill. carisoprodol 350mg describes carisoprodol 350mg. allegra com describes allegra com. lortab side effects describes lortab side effects. adverse effects lorazepam describes adverse effects lorazepam. generic lopressor describes generic lopressor. information xanax describes information xanax. order ultram describes order ultram. information on carisoprodol describes information on carisoprodol. phentermine describes phentermine. buy allegra d describes buy allegra d. imitrex prescription describes imitrex prescription. testosterone booster describes testosterone booster. meridia attorney describes meridia attorney. clonazepam addiction describes clonazepam addiction. order soma carisoprodol describes order soma carisoprodol. klonopin information describes klonopin information. wellbutrin quit smoking describes wellbutrin quit smoking. percocet no prescription describes percocet no prescription. order nexium describes order nexium. cheap diet pill tenuate describes cheap diet pill tenuate. cheap valium describes cheap valium. ionamin information describes ionamin information. side effects of anabolic steroid describes side effects of anabolic steroid.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE TO DRUHEM VYBAVY MAM OCTU 01 ELEG A MAM 280MM A KOLEGA Z ROBOTY MA CLASICA A MA 256 JE TO URCO PODLE VYBAVY .JE TO I V KATALOGU NA WWW.MJAUTO .CZ KOTOUCE NA OCTU 66KW TAK JE TAM NA VYBER 256 A 280MM:

A na stejnym motoru jo? to je teda blbost podle vybavy.To jako ze kdyz si koupim 1.8T Clasic tak budu mit jen 256 :laugh.gif za lepsi vybavu dostanes tak maximalne cidlo opotrebeni desticek.

na mjauto je to proto ze to je na PREDfacelift i facelift octu a facelift jsem se dozvedel ma predelane brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE TO DRUHEM VYBAVY MAM OCTU 01 ELEG A MAM 280MM A KOLEGA Z ROBOTY MA CLASICA A MA  256 JE TO URCO PODLE VYBAVY .JE TO I V KATALOGU NA WWW.MJAUTO .CZ KOTOUCE NA OCTU 66KW TAK JE TAM NA VYBER 256 A 280MM:

A na stejnym motoru jo? to je teda blbost podle vybavy.To jako ze kdyz si koupim 1.8T Clasic tak budu mit jen 256 :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> za lepsi vybavu dostanes tak maximalne cidlo opotrebeni desticek.

na mjauto je to proto ze to je na PREDfacelift i facelift octu a facelift jsem se dozvedel ma predelane brzdy.

čeče nevím, ale nikde jsem nenašel zmínku o tom, že by mělo slabší TDi 256mm kotouče...všude jen 280x22mm...

Ale je možný, že jsi narazil na 14" podvozek a ten by mohl mít menší :)

15" má určitě jen 280x22mm :)

Teď jsme dodělali katalog ND pro Škoda a hledalo se co se dalo... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nebude tím, že 256x22 a 280x22mm se dají zaměňovat. Oba mají stejný brzdový systém FS III  ;)

Chlape ja sam mel na slabem TDi 256mm je to facelift a soused ma taky na slabem TDi 256mm a ma Eleganci akorat ma cidla na destickach, ja Ambiente samo na 15"zaklad.

Kdyz jsem kupoval auto a koukal po jinych TDi zadne nemelo 280 a FSIII se pokud vim dava i na 288 a ze by se daly treba 256@280 jen tak prehodit o tom pochybuju, nekde se to tu uz resilo, jednou jsem se ptal i primo ve skodovce a servisak me rek, ze to nejde, ze se to musi vymenit leda komplet.

..a skodovka tam lecky naboucha co ma, obzvlast pokud se lomi MR nebo komfort. sys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nebude tím, že 256x22 a 280x22mm se dají zaměňovat. Oba mají stejný brzdový systém FS III  ;)

Chlape ja sam mel na slabem TDi 256mm je to facelift a soused ma taky na slabem TDi 256mm a ma Eleganci akorat ma cidla na destickach, ja Ambiente samo na 15"zaklad.

Kdyz jsem kupoval auto a koukal po jinych TDi zadne nemelo 280 a FSIII se pokud vim dava i na 288 a ze by se daly treba 256@280 jen tak prehodit o tom pochybuju, nekde se to tu uz resilo, jednou jsem se ptal i primo ve skodovce a servisak me rek, ze to nejde, ze se to musi vymenit leda komplet.

Hm, asi máš pravdu. Vyměnit to asi jen tak lehce nepůjde, ale jestliže má 66kW TDi stejnou těhlici jako 1,8 92kW i TDi 81kW tak pak logicky musí mít větší kotouče...

Buď je to záměnné nebo má větší kotouče :)

Koukám se ke všem možným dodavatelům a mají to samé co my... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nebude tím, že 256x22 a 280x22mm se dají zaměňovat. Oba mají stejný brzdový systém FS III  ;)

Chlape ja sam mel na slabem TDi 256mm je to facelift a soused ma taky na slabem TDi 256mm a ma Eleganci akorat ma cidla na destickach, ja Ambiente samo na 15"zaklad.

Kdyz jsem kupoval auto a koukal po jinych TDi zadne nemelo 280 a FSIII se pokud vim dava i na 288 a ze by se daly treba 256@280 jen tak prehodit o tom pochybuju, nekde se to tu uz resilo, jednou jsem se ptal i primo ve skodovce a servisak me rek, ze to nejde, ze se to musi vymenit leda komplet.

..a skodovka tam lecky naboucha co ma, obzvlast pokud se lomi MR nebo komfort. sys.

Jo a 288x25mm je ITT a ne FSIII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to nebude tím, že 256x22 a 280x22mm se dají zaměňovat. Oba mají stejný brzdový systém FS III  ;)

Chlape ja sam mel na slabem TDi 256mm je to facelift a soused ma taky na slabem TDi 256mm a ma Eleganci akorat ma cidla na destickach, ja Ambiente samo na 15"zaklad.

Kdyz jsem kupoval auto a koukal po jinych TDi zadne nemelo 280 a FSIII se pokud vim dava i na 288 a ze by se daly treba 256@280 jen tak prehodit o tom pochybuju, nekde se to tu uz resilo, jednou jsem se ptal i primo ve skodovce a servisak me rek, ze to nejde, ze se to musi vymenit leda komplet.

Hm, asi máš pravdu. Vyměnit to asi jen tak lehce nepůjde, ale jestliže má 66kW TDi stejnou těhlici jako 1,8 92kW i TDi 81kW tak pak logicky musí mít větší kotouče...

Buď je to záměnné nebo má větší kotouče :)

Koukám se ke všem možným dodavatelům a mají to samé co my... :)

Opravdu nevim, jak rikam skoda tam lecky naboucha ruzny veci :)

Jediny cim si sem jistej, ze sem mel auto na 15" a 256mm brzdy i soused to same a nikdo z nas nema 14"@clasic, v bazarech jsem take videl jen maly brrzdy vpredu u faceliftovych slabych TDi.

Nedavno jsem vyhazoval stare brzdy, ted mam RS a rozdil oproti 256@280 opravdu poznam ;)

Jo a 1.8T ma opravdu jine brzdice v tom mas pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych třeba na první pohled nepoznal rozdíl mezi 256 a 280. Stejný třmen, stejné destičky a tak malinký rozdíl v průměru. Bez metru bych to nepoznal :)

Každopádně my máme v katalogu pro Tdi jen 280x22 a nebude tomu jinak :t

Prondo, Automot mají to samé takže v Tvém autě a okolních bude nějaká bota

:t

Ale s tím, že tam jsou schopní dát ledaccos musím jen souhlasit, ale to dělá každá automobilka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych třeba na první pohled nepoznal rozdíl mezi 256 a 280. Stejný třmen, stejné destičky a tak malinký rozdíl v průměru. Bez metru bych to nepoznal :)

Každopádně my máme v katalogu pro Tdi jen 280x22 a nebude tomu jinak :t

Prondo, Automot mají to samé takže v Tvém autě a okolních bude nějaká bota

:t

Ale s tím, že tam jsou schopní dát ledaccos musím jen souhlasit, ale to dělá každá automobilka :)

To se na me nezlob, ale velikost kotouce 256@280mm snad pozna kazdej na prvni pohled, nebo se staci se podivat na silnejsi TDi ktere ma 280 a ses doma ;)

Pokud mate v katedorii pro TDi jen 280mm, tak to bych u vas ani nemohl koupit :)

Predtim nez jsem daval RSbrzdy, tak se me blizila 120tiskm garancka, kde by se delaly i brzdy a ve skodasalonu se servisak koukl do pc a koutouce 256mm i desticky na slabe TDi normalne meli, taky jsem se ptal proc nedavali kdyz je to obsah 1.9 alespon vetsi brzdy vpredu, kdyz jsou vzadu bubny a odpovedel ze 256mm na slabem TDi je normalni, takvejch tu prej meli uz hodne... tak a ted babo rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych třeba na první pohled nepoznal rozdíl mezi 256 a 280. Stejný třmen, stejné destičky a tak malinký rozdíl v průměru. Bez metru bych to nepoznal  :)

Každopádně my máme v katalogu pro Tdi jen 280x22 a nebude tomu jinak  :t

Prondo, Automot mají to samé takže v Tvém autě a okolních bude nějaká bota

:t

Ale s tím, že tam jsou schopní dát ledaccos musím jen souhlasit, ale to dělá každá automobilka :)

To se na me nezlob, ale velikost kotouce 256@280mm snad pozna kazdej na prvni pohled, nebo se staci se podivat na silnejsi TDi ktere ma 280 a ses doma ;)

Pokud mate v katedorii pro TDi jen 280mm, tak to bych u vas ani nemohl koupit :)

Predtim nez jsem daval RSbrzdy, tak se me blizila 120tiskm garancka, kde by se delaly i brzdy a ve skodasalonu se servisak koukl do pc a koutouce 256mm i desticky na slabe TDi normalne meli, taky jsem se ptal proc nedavali kdyz je to obsah 1.9 alespon vetsi brzdy vpredu, kdyz jsou vzadu bubny a odpovedel ze 256mm na slabem TDi je normalni, takvejch tu prej meli uz hodne... tak a ted babo rad :)

Asi nejsem každej, ale prostě 1,2cm na obvodu poznám v ruce. Hned na první pohled na autě hold ne, zase tak velikej rozdíl to není :)

U nás by jsi si mohl koupit. My totiž máme všechno :)

Menší máme na 1,4-1,6+1,9SDi... Tak to mají všichni dodavatelé co já koukám takže fakt babo raď :)

Jen by mě zajímal rozdíl mězi těhlicí pro 1,4 a 1,9TDi... to je jedinej rozdíl mezi těma brzdama...

Patláma, patláma :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimum je7mm puvodně je 9mm desky minimum je 7,5mm puvodně17mm je to i podkladovou deskou.Předek pokud maš brzdy FSIII průměr 280mm minimum je19mm původně 22mm brzdy FN 3 průměr 288mm a minimum22mm původně 25mm .Desky u obou typů 19,5mm a minimum je 7mm včetně podkladové desky měnil jsem to ve 167000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...