Přejít na obsah

PROSBA PRE BRATOV Čechov :)


firemp3

Doporučené příspěvky

Caute, potreboval by som vasu pomoc, uz mesiac hladam po internete 2 doplnky do auta, ale nijako to nemozem najsť.

Pre bratov Čechov:

1. chcel by som do interieru, chromove klucky na otvaranie dveri, v e-shopoch ich maju za 2000kč ale to je moc, no našiel som ich na aukro.cz za úzastnych 1000 kč, ale predajca neposiela do zahraničia.

- nepozna niekto kde by som tie klučky našiel do 1000kč ?

- nebol by nejaký ČECH ochotny kupiť tieto klučky ( http://aukro.cz/show...item=1785655931 )

a poslať mi ich na Slovensko dobierkou ? ? -_-

2. neviete niekto kde by som zohnal tento faceliftový dekor volantu ?:

( http://big.over.cz/f...0ej2kwconq3.jpg )

Editováno: , autor: firemp3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- nebol by nejaký ČECH ochotny kupiť tieto klučky ( http://aukro.cz/show...item=1785655931 )

a poslať mi ich na Slovensko dobierkou ? ? -_-

V podstatě s tím nemám problém, ale:

1. Je to aukce a počáteční cena je 999,- Kč. Do kolika chceš jít, i když nepředpokládám, že by se to nějak závratně vyšplhalo, když už to vlastně prodává podruhé. A taky není vyloučeno, že se s ním půjde dohodnout mimo aukci a hned. Tudíž předpokládej cenu 999,- Kč

2. Navýšenou o jeho poštovné, tj. 150,- Kč a

3. Já Ti to taky nepošlu zadarmo. Tj. řekněme dalších 150,- (nevím, dobírkou a ještě k tomu do zahraničí neposílám každý den)

4. Takže suma sumárum teď už za 1.300,- Kč, tj. nějakých 53,- € (nevím přesně aktuální kurs).

Náhodou někde ze "Žilinska" nejsi?

PS:

Aha, Prešov. Takže, nic. Bod 4. platí. :feve: .

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě s tím nemám problém, ale:

1. Je to aukce a počáteční cena je 999,- Kč. Do kolika chceš jít, i když nepředpokládám, že by se to nějak závratně vyšplhalo, když už to vlastně prodává podruhé. A taky není vyloučeno, že se s ním půjde dohodnout mimo aukci a hned. Tudíž předpokládej cenu 999,- Kč

2. Navýšenou o jeho poštovné, tj. 150,- Kč a

3. Já Ti to taky nepošlu zadarmo. Tj. řekněme dalších 150,- (nevím, dobírkou a ještě k tomu do zahraničí neposílám každý den)

4. Takže suma sumárum teď už za 1.300,- Kč, tj. nějakých 53,- € (nevím přesně aktuální kurs).

Náhodou někde ze "Žilinska" nejsi?

PS:

Aha, Prešov. Takže, nic. Bod 4. platí. :feve: .

To nevadi, do nejakych 55€ by to bolo vpohode, hlavne aby si mi to vedel poslať na slovensko. Lebo ten predajca na aukro, nedokazal vyplnit papiere pre dobierku na slovensko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ostatní:

Z kliček na této fotografiipost-57881-0-85058800-1316715903_thumb.j

a s tímto popisem:

skoda octavia II chromove klicky do tapecirunku,neposkozene,originalni starsi dily,mame i jine nahradni dily tel 602949705 ,moznost pneuservisu od 500kc,diagnostika,montaz tempomatu atd... praha-zapad jiloviste

v této aukci (bude tu asi měsíc než spadne do archívu) http://aukro.cz/octavia-ii-chromove-klicky-i1831011965.html

se vyklubaly pouze plasty s kličkami bez spínačů oken a ovládače zrcátek.

Pro ty kdo si nevšimli dodávám, že na fotografii jsou i spínače a ovládač a popis že je to bez nich nic neříká.

S firemp3 jsme si vyměnili pár SZ s upřesněním obchodní stratégie, zkusili jsme získat nějakou slevu (odesílané zboží neodpovídalo popisu) což se setkalo se silným NEpochopením ze strany prodejce.

Konverzace s prodejcem vypadala takhle:

Já:

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli by jsme se nedohodli mimo Aukro a hned?

Děkuji, s pozdravem

Wojnar Roman

Prodejce:

klidne napiste adresu a ja odeslu na dobirku

klicky jsou odesilany bez ovladacu zrcatek a prednich oken

cena vcetne dobirky je 1150kc

Já:

Co to znamená?

Že na prodej je to celé jak je nafotce, jen v tom plastu je díra po tlačítku ovládání oken a zrcátek?

Jsem si myslel, že na prodej je to tak jak je na fotografii.

s pozdravem

Wojnar Roman

Prodejce:

na prodej za 1000kc jsou chromove klicky ovladace si prendate z vasich klicek

Já:

To ano, ale koukám na Aukro a vidím na prodej kličky s plasty včetně spínačů za nějakou cenu.

Nikde není napsáno, že mi pak spínače nedojdou.

Nějaká sleva na to, že to vlastně není podle fotky, s čímž jsem počítal, asi by nebyla, že?

Když už jsme u toho co je vlastně na prodej. Kličky včetně těch černých plastů, ano?

Nedojdou mi pak pouze samotné chromové kličky?

Prodejce:

prijdou cele chromove klicky vcetne plastu bez ovladacu oken a zrcatek

sleva neni zadna

Já(Tohle si "nadiktoval"firemp3):

O kliky mám zájem, ale jelikož na fotografii u zboží za 1000,- Kč jsou vyfotografované kliky s ovládáním oken a zrcadel a Vy prodáváte pouze chromové kliky bez spínačů, myslím že by jste měl z ceny slevit. Minimálně 25%.

V případě, že se dohodneme na 750,- Kč + 150 Kč za poštovné, tak to koupím.

S pozdravem

Wojnar Roman

Prodejce:

mozna bych vam k tomu jeste mohl poslat darkovy balicek a svoji starou ne

cena je dana 1000kc za klicky

Já:

Balíček by se hodil.

S Vaší starou ............ no,...

Jinak nevím jak by se vyvíjela jistá reklamace kdyby aukce proběhla až do konce a Vy by jste mi poslal kličky bez spínačů, teda zboží, které by zcela jistě neodpovídalo popisu zboží jehož součásti je i fotografie.

V tom případě děkuji a nemám zájem.

S pozdravem.

Nakonec firemp3 našel kličky za podstatně výhodnější cenu a já jsem prodejce poslal do pr*ele.

Pokud někdo na Aukru narazíte na toho výkuka, tak si před prvním přihozením pořádně ověřte co je vlastně předmětem aukce.

Příjemný večer bez vy*ůranků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...