Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Mám zájem koupit OII 2,0TDi (vyr. 13.8.2008), která má dle kódu na štítku výbav v kufru a v servisce ESP (1AT), ale uvnitř jen vypínač ASR. Má někdo zkušenost, co to znamená:

- podvod?!

- a nebo lze už vypnout jen ASR a ne celé ESP?!

Upraveno od kapl

ESP je tedy rozšířením systémů ABS a ASR. ESP

ASR ti pomuze proti hrabani kol pri rozjezdu (to by u 4x4 stejne nemel byt problem), ale pri vyhybacich manevrech te od nehody zachrani esp.

  • Autor

"ESP je tedy rozšířením systémů ABS a ASR. ESP

ASR ti pomuze proti hrabani kol pri rozjezdu (to by u 4x4 stejne nemel byt problem), ale pri vyhybacich manevrech te od nehody zachrani esp."

Díky, asi jsme si špatně rozuměli - vím, co dělá ESP i ASR i ze zkušeností ze služebáku, ale můj dotaz byl proč u konkrétního auta údajně s ESP je pouze vypínač označený ASR a ne ESP jak znám z osobně u OII s ESP (konkrétně vypínač ASR v interieru mají jen vozy Š s ABS bez ESP). ESP jen s vypínačem ASR jsem dosud nikdy neviděl a proto jsem se ptal, zda uvedená kombinace u konkrétního auta je podvod nebo jen mezistupeň ke stavu, který platí pro OII od 45 týdne 2009, kdy je zamezeno úplné vypnutí ESP !!!

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.