Přejít na obsah

Seřízení světel AE v Plzeňském kraji


bekula

Doporučené příspěvky

Zdravím. Koupil jsem si světla Angel Eyes na Fabii a po montáži do auta je potřebuji seřídit. Zajel jsem na 2 STK a řekli mi že jsou neseřiditelný. Ještě jsem zkusil nějaký autodílny a to samí prostě tady to nikdo neumí přitom na foru píšete že to není problém, že Vám je na STK seřídily, ale tady to evidentně neumí. Nevíte o někom kdo je umí seřídit? U nás v Klatovech sou samí paka. Díky za každý typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neee ze to oni neumi,.. ono se jim spis NECHCE ;) v tom bude ten problem ;)

a kdyz ti reknou neseriditelny,.. tak to spis nechtej delat,.....

serit si to doma jestli mas vrata ci garaz,... zaparkuj s autem 5 m od zdi a pak ale tedka nevim v jake urovni udelej rysku a podle te rysky sestelujes ;)

nekde na netru najdes podrobnejsi postup ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja je mel serizeny za 10 minut :kol-47: .....takze jim rekni,ze to jde....svetla maji homologaci tak jsou schvaleny na provoz po nasich komunikacich ;) takze ti jit seridit museji....zajed si do nejakyho servisu a za 50-100 kc ti to udelaji tak za 5 minut a podle nejnovejsich norem pro kokty a citigo

Editováno: , autor: radiss33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

neee ze to oni neumi,.. ono se jim spis NECHCE ;) v tom bude ten problem ;)

a kdyz ti reknou neseriditelny,.. tak to spis nechtej delat,.....

serit si to doma jestli mas vrata ci garaz,... zaparkuj s autem 5 m od zdi a pak ale tedka nevim v jake urovni udelej rysku a podle te rysky sestelujes ;)

nekde na netru najdes podrobnejsi postup ;)

Toto jsem dělala, pět metrů od vrat v té samé výšce na vratech a o pět centimetrů níž, tak jsem to dělala u všech aut co jsem měla, ale u tohoto to zkrátka nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...