Přejít na obsah

Mala svitivost Devil eyes


kolda9

Doporučené příspěvky

Cau,mate nekdo na octavii devil eyes? Stelovani kolecek na svetlech me nefunguje a svetlo sviti strasne do zeme,takze nevidim poradne do dalky...koupil jsme osram night breaker,ale porad zadna slava.CO treba svetlo neak vypodlozit aby svitilo vic nahoru? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je tam mám, svítily taky do země, zajel jsem proto na STK tam mi je seřídily a od té doby svítí super, možná i líp jak ty starý předfaceliftový světla, naklápět na kolečko musí jít, je možný že jsi tam nedal motůrek (od výroby není ve světlech), nebo je taky máš špatně zapojené. Já to měl taky poprvé...protože jsem si myslel že když ve starých světlech v čočce byla mlhovka že v těchto má být taky, ale ve skutečnosti je u devil eyes v čočce potkávací světlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam zezadu světla místo motorku na naklápění jen záslepka, tu vyndat a dát místo ní faceliftový motůrek, předfaceliftový tam nepasuje. viz. obr.

Sakra sem to zapoměl přidat :D

post-33253-0-84238200-1350398643_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Víš na co je tlačítko "Editovat"?!?!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...