Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Kačka je nám tak trošku nevěrná že :p

jo, ale když se mě lidi ptaj čím jezdím, tak to zase jsem nevěrná Oplíku lol a když mám Opla srovnat s jinou značkou - vždy Octavie :smich: ale tohle nesmím dělat před vedením - asik by z teho neměli radost lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted ale nevim co bylo zajimavejsi :D  :D

:smich::smich::smich:

asi to bude chctit nejakou porotu lollol

ja jen přidám něco ze soboty - huňatá štěrbinka :smich: to jen ať taky vidíte že sobota byla velnmi zajímavá lollollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v sobotu taky slavil kamarada narozeniny a bylo to moooooc zajimavy

tak povídej,přeháněj ;) jinak ahoj Jiříku :)

no strasna party v clubu priznacneho nazvu Zlaté Časy lollol dnes bych mel mit nejaky fotky tak jestli to bude publikovatelne tak treba neco prihodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v sobotu taky slavil kamarada narozeniny a bylo to moooooc zajimavy

tak povídej,přeháněj ;) jinak ahoj Jiříku :)

no strasna party v clubu priznacneho nazvu Zlaté Časy lollol dnes bych mel mit nejaky fotky tak jestli to bude publikovatelne tak treba neco prihodim

jen přihoď ať se také pobavíme ;) A co práce?pořád stejná nebo máš už něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v sobotu taky slavil kamarada narozeniny a bylo to moooooc zajimavy

tak povídej,přeháněj ;) jinak ahoj Jiříku :)

no strasna party v clubu priznacneho nazvu Zlaté Časy lollol dnes bych mel mit nejaky fotky tak jestli to bude publikovatelne tak treba neco prihodim

jen přihoď ať se také pobavíme ;) A co práce?pořád stejná nebo máš už něco jiného?

no bylo to bombasticky ale mel jsem strasnej mix alcoholu a docela se divim ze jsem to prezil...jinak prace porad stejna ale nejsem spokojenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...