Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

tak ted ale nevim co bylo zajimavejsi :D  :D

:smich::smich::smich:

asi to bude chctit nejakou porotu lollol

ja jen přidám něco ze soboty - huňatá štěrbinka :smich: to jen ať taky vidíte že sobota byla velnmi zajímavá lollollol:smich:

aaaaaaaaaa Kačenka se zase rozjíždí :smich: no konečně :smich: už si to zase ty :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Ivanko, jsem to stále já a nerozjíždím - náhodou sobota byla fakt bez alkoholu ale z mé strany výtlem od tří od rána do neděle pěti hodin rána a pak i celý den až sem se z toho dnes vyspala :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v sobotu taky slavil kamarada narozeniny a bylo to moooooc zajimavy

tak povídej,přeháněj ;) jinak ahoj Jiříku :)

no strasna party v clubu priznacneho nazvu Zlaté Časy lollol dnes bych mel mit nejaky fotky tak jestli to bude publikovatelne tak treba neco prihodim

jen přihoď ať se také pobavíme ;) A co práce?pořád stejná nebo máš už něco jiného?

no bylo to bombasticky ale mel jsem strasnej mix alcoholu a docela se divim ze jsem to prezil...jinak prace porad stejna ale nejsem spokojenej

hmm a co si mixoval,at vím co nemám dělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic moc jenom vino,sampanske a vodku s redbullem

Pěkně... :palec2:

Normálně se tady nořím svým fotoarchivem a nacházím docela pěkné kousky... ;)

no spidi kdyz to tak vidim tak musim podat aktual hlaseni...

Kolesa Spider by Spidituning dostaly nove obuti Goodyear Eagle F1 205/55/16, elektrony po komplet vycisteni odstraneni asfaltu a vseho mozneho nezadouciho bordelu a komplet nalestene jsou ulozene k zimnimu spanku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spidi kdyz to tak vidim tak musim podat aktual hlaseni...

Kolesa Spider by Spidituning dostaly nove obuti Goodyear Eagle F1 205/55/16, elektrony po komplet vycisteni odstraneni asfaltu a vseho mozneho nezadouciho bordelu a komplet nalestene jsou ulozene k zimnimu spanku ;)

No pěkně pane... :palec2:

No koukám, v archivu se najde kde co... ;)

post-31-1162814419.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jinak prace porad stejna ale nejsem spokojenej

to už říkáš cca rok :p

rek bych spis pul roku...hold jsem vybiravej a nemuzu najit nic poradnyho

a já vím, že od prosince :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to vidis ;)

právě proto že to vidím a vím :D měl by si s tím už něco udělat, páč s tímto tempem budeš nespokojený s prací do konce života ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no to jo ,ale jenom v tom seriálu ;):)

a v životě to je to samé, jen občas je ta zahrada trnitá a někde jsou aj hluboké jámy :p ale to se nás netýká :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.cosmicrealms.com/coolness/images/007952.jpg

Sem ted stravil 2 hodky na gastroskopii a stejne ji nepodstoupil, kurva, takovou anarchii aby clovek pohledal. Objednany na 2 hodiny po me meli jit prede mnou, pacz prisli o 5 minut driv a podobne. A jaxem na tom posledni dobou tak nejak vselijak, tak ve me bouchly saze a pristi pondeli v 11 jsem tam objednanej sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...