Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

fobie gut, ja jen nevím jakou barvu suprbéka koupit, musim na to narazit někde v shopu live ;) bud sedá nebo modrá nebo black :huh:

jedině černá badýsku :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fobie gut, ja jen nevím jakou barvu suprbéka koupit, musim na to narazit někde v shopu live ;) bud sedá nebo modrá nebo black :huh:

Já mám stříbrnou a pak béžovou metal Sahara a ještě bych chtěl černýho a udělat ho jak toho německýho, co byl loni na Woerthersee ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo to ja souhlasim...planuju si udelati tu octu jak mam ja taky, ale nejako ne a ne sehnat hezkej model faceliftovy octy v modre metle...

pepi japa si sehnat ty sportsitze?ebay?

Kola i óempéčka jsou koupený tady v D ;)

to by ale na ebayi melo byt k sehnani neni liz pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Pepi, jak to dopadlo s vozem pro Zuzku...? :huh:

no pepi odlozili jsme o na pozdeji je toho ted nejako moc..vydaje obrovske prijmy nizke a uspory uz temer vycerpane...

mozna si koupime psa tak nevm jeste no...

asi ji ted postavim malou fabii :D

pepi jaky jsou meritka ty maly shadeauto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě odbočím k našim koktám 1:1, viděl jsem tady v Německu zpětný zrcátka z OII naroubovaný na OI, špatný to nebylo, ale nesedí to k tomu vozu.

Myslím, že lepší by byly z Leonu Cupra, nebo, pokud chceme s blikačem, tak z VW G5... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pepi odlozili jsme o na pozdeji je toho ted nejako moc..vydaje obrovske prijmy nizke a uspory uz temer vycerpane...

mozna si koupime psa tak nevm jeste no...

asi ji ted postavim malou fabii :D

pepi jaky jsou meritka ty maly shadeauto

Tak to jo, já jen, že tady rodiče mého kolegy prodávají Audi 80 B4 za 300,- Eur... lol

Psa si kupte, pokud možno co nejmenšího, je to dokonalej nácvik na vlastní dítě... ;)

Fabu postav, není na tym co pomrdat, nasaď fajne kola a je to... :palec2:

V mierke 1:24 je Fabia Combi a Superb, v mierke 1:43 téměř vše od Škodovky, včetně Roomsteru a Yetiho, ale je to moc malý... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...