Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Je to fakt krasavec, ale ta cena je furt dost brut. Ne že bych ty prachy neměl, ale na to abych to auto vytáhl 5x do roka a řádnej tuning sraz, je to fakt moc. Za ty love mám půlku hrubé stavby RD 5+1 :huh:

No jestli někdo udělá jen ten čirej kryt, tak je to výzva, jestli víš,co myslím... :D

jo to je jasná věc, ale kdyby jsis chtěl něco takoveho postavit tak tě stejně na ty love to autičko přijde že ;)

jj výzva jako svina...neměly ty lampy červene okraje, trochu za čirost se mě zdála horší než u těch ala origo,asi použity jiny krystal či co, ale celkově vypadaly z dálky stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich::smich::smich:

se nesmej spidi - ja to zpeětně nepoznám, jestli se to vypali jako MP3, páč jakmile disk vložíš do CDromky tak automaticky to má příponu MP3 - tohle mě právě na tom nejvíc deptá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je jasná věc, ale kdyby jsis chtěl něco takoveho postavit tak tě stejně na ty love to autičko přijde že ;)

jj výzva jako svina...neměly ty lampy červene okraje, trochu za čirost se mě zdála horší než u těch ala origo,asi použity jiny krystal či co, ale celkově vypadaly z dálky stejně

No já, že by se mohly zkusit udělat LED-lampy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...