Přejít na obsah

skryta vada el. systemu


tomasenkoslav

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

mna napadlo, ešte že mam hodne studenych štartov a kratkych jázd a na  zatke motora a aj na "tyčke" vizulanej kontroly oleja emulziu. ked som dolieval olej pred tyzdnom, tak ma s tej zatky dokonca pokropila slušna sprška kvapiek kondenzu.

este podotknem, že som mal ist 7/2012 na prehliadku a vymenu oleja ale nebol som. na obranu ale musim podotknut, že malo najazdim a ten stav pri ktorom by sa mal vymenit olej som ešte nedosiahol a to už mam presvihnuty termin vymeny skoro 3/4 roka.

Vymena oleja ma byt vzdy bud po prejdeni predpisaneho mnozstva KM alebo ubehnutej doby od poslednej vymeny. Aditivia totizto v oleji maju tiez nejaku zivotnost, takze ta hmota co mas v motore, uz pravdepodobne nesplna ziadne parametre a preto ti blika kontrolka mazania. Hlavne ked, ako pises, jazdis kratke trasy a studene starty, vymena oleja raz rocne je NUTNOST!!!

 

co sa tyka centralu, na fore su zive vlakna ktore to riesia + dalsich 135 tem na slovo "Central" ked pouzijes hladanie

napr:

http://forum.skodahome.cz/topic/97877-nefunkcni-central-levych-prednich-dveri-octavia-tour/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...