Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Po servisnej prehliadke som zbadal že keď prekročím rýchlosť 50 km/h na displeji mi začne blikať upozornenie 50 km/h v kruhu. Neviem prepnúť na inú hodnotu (dojazd, spotreba, čas atď).Dovtedy mi tam bliká kým ho dolným reset tlačítkom na pravej páke nevymaže. A toto sa opakuje stále keď mi rýchlosť klesne pod 50 a začínam pridávať.Dá sa to nejak odstrániť?

Vloženo

hele tohle by mělo jít bez problému vypnout...pravou páčkou pod volantem, tam horním tlačítkem na kolébce vyberem funkci rychlostního limitu a dolním tlačítkem na kolébce ji bud vypneš nebo nastavíš...jde to vypnout bez problému i za jízdy :kol-47:

Vloženo (editace)

Zakázal bych odpovídat na jednoduché otázky zodpovězené v manuálu :) viz str. 20-21. Zkusil sem v prvním postu popostrčit :)

Editováno: , autor: šulda

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...