Přejít na obsah

Přístrojová deska - problém


Lihošek

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny ve spolek,

 

už 2x se mi stalo, že při jízdě mi spadnou ručičky od tachometru a otáčkoměru na 0,

zhasne MAXI-DOT, kontrolky svítí i s přístrojovkou :kol-26:

 

Zastavím, vypnu motor, vytáhnu klíč a když chci nastartovat, tak kontrolky již nesvítí,

motor sice nastartuje, ale hned zdechne :kol-32:

 

V obou případech jsem zjistil, že mi to vyhodilo pojistku č. 5 (viz. příloha).

 

Nemáte náhodou někdo stejnou zkušenost nebo nevíte co tuto závadu způsobuje?

 

Děkuji za odpověď :kol-47:

 

 

post-34988-0-19058300-1365494476_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co, zkrat no. To se těžko radí, určitě sundej plast nad pedálama, levý horní plast (jak je na něm spínač světel), ev.budíky a hledej anomálie- uvolněné kabely, odizolované kabely, napálenou izolaci kabelů, atd atd. Docela blbá závada, ale když půjdeš opravdu po kabelech, měl bys to najít. Ještě když budeš mít sundané budíky, jukni i na ně, jestli tam není známka opálení... Jinak těžko říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

To by musel Lihošek taky poreferovat, jak dopadl a ne si jen přijít pro radu a konec...

Jestli to ale vyrazí pojistku 10A, znamená to, že tam bude zkrat. Nepředpokládám, že přímo v budíkách, spíš v kabelech k nim

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompletně jsem vyndal přístrojovou desku včetně vyztuhy a rozebral hlavní el.svazek, závada vznikla neodbornou montáží rádia a jak se hřál svazek, tak to jelo až směrem k pojistkové skříňce. Takže momentálně jdu vyrábět el.svazek a ozvu se jak jsem dopadl, diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...