Jump to content

mike_k

Uživatel
 • Content Count

  2,123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

mike_k last won the day on October 2 2014

mike_k had the most liked content!

Community Reputation

440 Excellent

About mike_k

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,532 profile views
 1. mike_k

  Baterie

  Je mozno u Citigo normalne odpojit a vymenit baterku bez toho, aby neco prestalo fungovat a vyzadovalo cestu do servisu. V navodu me dost vydesilo, ze bude treba zadat kod radia, ktery nikde nemam a ze snad bude svitit x kilometreu kontrolka serva a esp.
 2. Hosi O2 opravdu nema zadny interval vymeny oleje 15 a 30 tis. km. Pouze pevny a promenlivy a po 30 tis. km meni jen par lidi se specifickym zpusobem jezdeni. To jen ze kdyz uz nekdo tvrdi ze LL je smrt pro motor, coz respektuji, tak by alespon mohl znat zakladni pojmy.
 3. mike_k

  CITIGOe iV

  No že to automaticky nesjede ani nevyjede a je třeba držet tlačítko celou dobu.
 4. mike_k

  CITIGOe iV

  Ještě mě napadlo a co stahování oken v iV? Za těch skoro půl mega je tam už normální nebo to "úsporné" jako dosud?
 5. mike_k

  CITIGOe iV

  Ja si to take myslim. Cena elektromobilu se casem vyrovna benzinovym autum. Ale ne tim, ze klesne jejich cena, ale tim ze cena benzinovych se zvedne nejakym nesmyslnym narizenim. Pokud nedojde k nejakemu necekanemu pokroku zejmena u baterii tak to porad nikdo moc chtit nebude, tak nam to soudruzi proste vnuti.
 6. Nám to píská téměř stále v podstatě od nového auta (před FL). Pozoruji to taktéž právě při zcela minimální rychlosti, ale nejspíš to píská trvale jen se to při větší rychlosti ztratí v ostatním hluku. Nepřestalo to ani po vyčištění brzd v servisu. Už to ani neřeším.
 7. mike_k

  CITIGOe iV

  To dosti pochybuju a na elektrické už vůbec ne. Doba, kdy na Škodovku dostal každý, kdo si trochu řekl, 10-20% slevu, což byl i můj případ, už je dávno pryč.
 8. mike_k

  CITIGOe iV

  Podle mě to smysl nedává za žádných okolností. Jako 2. auto do rodiny máme nyní citigo v max. výbavě, takže proti Citigo nemám vůbec nic. Ale stálo asi 230k, takže se jisté kompromisy ba i některé cost-cuttingové katastrofy dají s ohledem na pořizovací cenu tolerovat. Dát za to samé 2x tolik + dalších pár desítek tisíc za wallbox a úpravu elektroinstalace doma v garáži a pak s tím stejně nedojet ani na víkendový výlet, to mi moc jako dobrý kup nepřijde. A dopočítat se není moc k čemu. Na nulu se člověk dostane někde po 160000km, což s takovýmto autem najedou možná ti, co s tím rozváží pizzu. :) Btw. neví někdo jestli má tohle citigo na baterky už podsvícené ovladače oken a zrcátek. :)
 9. Bude Fabie ještě někdy vůbec opět s automatem? Pokud chce člověk malé auto s automatem tak nejmenší možnost je Scala, což je tedy docela úlet. Elektrické Citigo nepočítám jako auto (nic proti Citigo, pouze proti autům na baterky, s těmi si hrají děti).
 10. Mohu se zeptat jak se dá auto zamknout s odpojenou baterii?
 11. mike_k

  CITIGOe iV

  Koukám, že to má na rozdíl od normálních Citigo ploutev na střeše? Nějaký důvod, proč tomu tak je? Že by tam dali normální navigaci, tomu nevěřím, byť elektrické auto v našich podmínkách je bez ní v podstatě nesmysl, ale naděje umírá poslední.
 12. Mě to tedy přijde jako naprosto standardní zvuk tohoto motoru. Žádné větší než normální chrastění tam neslyším. :)
 13. O prehravani softu v ASG taky nic nevim. Mame ho skoro 4 roky v servisu bylo naposled pred par mesici a svolavacka na ASG urcite nebyla.
 14. mike_k

  Ruční brzda

  Je normální, že u Citigo zamrzá nebo zarezá ruční brzda. Nikdy se mi to u žádného auta nestávalo, včetně staré Felicie. Maximálně se to lehce chytlo ale uvolnilo se to lehkým popojetím. Ale u Citigo nám během zimy asi 3x regulerně zcela zamrzla, tak že to prostě nepovolilo ničím a muselo se čekat až se během dne oteplí :). Vyčištění v servisu nemělo žádný znatelný efekt a teď už to dokonce zarezne i po pár dnech stání během deště či ve vlhku a uvolnit to jde opravdu jen velmi těžce po opakovaném popojetí. Příjezdovou cestu máme v kopci a ASG nemá žádnou parkovací polohu, takže možnost parkování bez ručky není.
 15. A pak co? Nejmensi auto bude Fabie?
×
×
 • Create New...