Přejít na obsah

MiniSraz brněnského komanda a dalších příznivců


michal2009

Doporučené příspěvky

Kluci super fotky :)

Marto ahoj dival jsem se ted na ty dvere a z mych zdroju maji hlavne predni dvere i bez potreby lakovat ale to je ti asi naprd, alespon jsem si na prednich nic nevsiml. Pak ma jeden kluk ale je az z melnika zkusim s nim poresit dobirku, od nej jsem taky bral par veci. A budu se divat dal, abys to mel v cajku ;):) dnes jsem se bavil s tomASS a na brno by priste taky jel

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pětadvacet je ješte dost, dají se i za dvacku, ale dík :)

 

Jinak příznivci, co říkáte na datum 17. Srpna ??? Je to neděle. Čas 15:00 parkoviště na střeše Olympia Brno.

 

Můžem pak dát nějakej dlabanec (KFC, MC, Charlie...) nebo někam kůsek vyjet, záleží na Vás, vše je o domluvě.

 

Pokud máte jiné návrhy ohledně místa atd sem s nima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak trochu "hurá akce" :) Sraz v neděli odpoledne Olympia horní parkoviště. Čas 13:00 doufám že vyhovuje. Trochu se podřizuji Majklovi a přiznám se že i mě, protože idem v sobotu na pijatiku, tak abych se dal do pucu do té doby. Oběd můžem dát. Buď zase v Olympii, kam zajdem už se domluvíme na místě. Nebo možem klidně vyjet do nějaké pěkné restauračky, klidně nahoďte.

 

Zatím potvrzeni: Kubinos

                          Bedruna

                          Tarantulas

                          MrChody

                          brc.majkl ???

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...