Přejít na obsah

Zadní kotouče RS


luka1000

Doporučené příspěvky

Pánové mám prosbu. Potřebuji koupit zadní kotouče na OII Combi RS 2.0 TDI CR (MR2008) a když to zadám podle VIN do ETKY (mám verzi 7 aktualizace 389) tak mi to vyhodí - 1K0615601AD zadní kotouče 282x12mm 5/112.

pokud ovšem hledám u dodavatele tak mi to všede vyhazuje 286x12 (mapř. http://www.cc-autodi...ord=1K0615601AD).

Jsem trošku zmaten, můžete poradit. Děkuji

Editováno: , autor: luka1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim. Mám dotaz. Chci vyměnit zadní kotoučové brzdy na Octavii 2 RS r.v 2007. Když jsem volal do škodovky na rozměr podle vinka tak mi řekli že mám 282x12. Jenže když chci tyhle brzdy někde najít tak je nikde nemájí. Jen origo a ty stojí ranec. Nevíte někdo jestli se tam dají dát ty kotouče 286x12? Těch je všude dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Likas: O2 RS zacinala nekde na 730k nebo 740k ba mozna i vyse. Mam blbou pamet. A radu jsem ti prece dal. Kup si normalni originalni kotouce. Na auto, se kterym se predpoklada, ze se clovek nebude uplne nekde plizit klidnou jizdou, je sporeni na brzdach proste blaznovina.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si skor myslim ze majitel O2 RS len chcel vedet ci mu pasuju 286 kedze su dostupnejsie a cenovo vyhodnejsie, to neznamena ze chce setrit na mensich originaloch 282. Kazdy kto uz kupoval nieco priamo zo škoda servisu vie ze su tam prehnane ceny a je lepsie si to kupit inde za  mozno aj polovicnu sumu a rovnaku kvalitu.

 

Kludne tam daj tie 286, len nie nejaku činu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja si skor myslim ze majitel O2 RS len chcel vedet ci mu pasuju 286 kedze su dostupnejsie a cenovo vyhodnejsie, to neznamena ze chce setrit na mensich originaloch 282. Kazdy kto uz kupoval nieco priamo zo škoda servisu vie ze su tam prehnane ceny a je lepsie si to kupit inde za mozno aj polovicnu sumu a rovnaku kvalitu.

Kludne tam daj tie 286, len nie nejaku činu.

Škoda servis a špatný ceny ? No nevím jak vy ale ja nakupuji převážně vse originál ve Škodovce a ceny super ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda servis a špatný ceny ? No nevím jak vy ale ja nakupuji převážně vse originál ve Škodovce a ceny super ;-)

No originalni olej do prevodovky opousti sklad skodovky za najakych 90 kc/l, dealer za nej chce 380 kc/l.

Dil na uchyceni oblozeni interietu opousti sklad skodovky za 8 kc (v eshopu se da koupit za 13-15 kc - original skoda) a dealer za nej chce 22 - 28 kc.

Ventilator chladice u dealera cena cca. 12000,- , kupoval sem za 4000,-

 

Takze asi tak sou ty ceny super. Ja to chapu, oni maj skoro nic z prodeje aut tak zijou ze servisu a dilu, ale myslim ze to dost prehani.

 

Vyplati se hledat, daji se sehnat original dily za odpovidajici ceny.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...