Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A o čem tady celou dobu píšu? :D

 

Proto jezdím teď do Rakovníka do Škodovky,kde mají ten samej olej škodováckej long life za 309/litr, oproti Kladnu,kde za něj chtějí 556 Kč. Uplně ten samej olej. Jenže v Rakovníku ho mám o 250 korun na litr levněji, je jejich a v servisce nemám tu trapnou větu "olej vlastní", protože v případě problému by se na tom výrobce "vozil", to už mi řekli v pěti autorizákách.

 

Jinak mě to teda taky chroustá kolem 2 litrů na 15tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak já koupil auto a než mě přišel olej a filtr a další pikačoviny, tak sem jezdil cca 1000km na tom původním longlifu. při koupi to bylo mezi měrkama po těch 1000km mě to kleslo na minimum. 

aby ti to nežralo, tak bych zkusil 5W-40  s tvým stylem jízdy ;) věřím že by to přestalo, popřípadě zkusil 10W-60 nebo na foru všichni chválej toho millers oil, že nežere,  nezkoušel sem nikdy.

 

a fuk to není, longlife je ještě řidší... špatně zvolenej olej, nic jiného....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to asi nebude LL, pač tam leju právě 5W-40 :D  A žere a žere....

 

Ony některé 1,8 prostě žerou, s tim se nedá nic dělat. Pokud to nebude půl litr na 1000, prdim na to. Stejně plánuju příští rok obměnu vozidla :)

 

...řikám si, sice žere, ale zase jede :kol-47:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by mě trefilo, stát se to mě. Já se na něj teším roky a ještě víc jak rok musim počkat a někdo ho prostě dostane jen tak, pro nic za nic....ani si ho nebude vážit. 

Uvidím příští rok, třeba bude RS 280 ve stejné ceně (taková jako jejich limitovaná edice) ;)  To by se mi líbilo  :kol-138:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, zbytečné prodražování pořízovací cenou i servisními náklady. Já sem o ní v září dost uvažoval, ale když sem vzal potaz že to má pitomé DSG, tak mě hned přesla chuť.(měli na prodejně pěknýho žlutáska v kombajnu).

 

Trošku přidat k Rs výbavu, trošku více poníků a hned by to mělo na západě(v UK) větší prodeje a i ovšem u nás. Nějaky pitomý polepy, příslušenství "sportovní"atd...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by mě trefilo, stát se to mě. Já se na něj teším roky a ještě víc jak rok musim počkat a někdo ho prostě dostane jen tak, pro nic za nic....ani si ho nebude vážit. 

Uvidím příští rok, třeba bude RS 280 ve stejné ceně (taková jako jejich limitovaná edice) ;)  To by se mi líbilo  :kol-138:

no prave ze on nebude vubec,je to prase na auta a motory,ma C5  a studene auto a hned plnej plyn:(  no je to slovak tak co na to ric:

)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...