Jump to content

Clint

Uživatel
 • Content Count

  14,213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  184

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Clint last won the day on May 8

Clint had the most liked content!

Community Reputation

4,672 Excellent

About Clint

 • Rank
  Senior
 • Birthday 03/17/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

4,867 profile views
 1. Co mě sere je ten horní lesklý plast kolem řadící páky s tlačítky. Když je pod 18 stupňů, tak děsně vrže, když mám z boku opřené koleno. Nevím co s tím.
 2. Cvakání v zámku dveří řidiče mám znovu, po výměně zámku byl chvíli klid. Ale dělá to jen při otevřených dveřích a lomcovani s nimi sem a tam. Za jízdy uvnitř to slyšet není.
 3. Tak jsem dneska ukázal synkovi a synovcům, jak se správně ošetřuje koncernový lak [emoji23][emoji23]
 4. Já mám taky služebák z MB, ale na tom autě nebyl jediný škrábaneček, vše ve stavu nového vozu. Takže za mě fakt spokojenost [emoji18]
 5. Záleží jak jeté. Já měl 18 tis km a 8 měsíční a samozřejmě jak nové
 6. No já měl auto už po záruce, jednou mi ji v rámci záruky měnili, ale dali stejný shit, který se oloupal znovu. Ale podruhé až po záruce. Tak potom změnili dodavatele, tak jsem myslel, že to uznaji jako jejich výrobní vadu. Ale ani náhodou.
 7. Mně záruku neuznali, tak jsem to musel zacvakat. Naštěstí přes známého v MB, takže za lidovku. [emoji6] Teď už ok, neloupe se. Průser je, že se to mění komplet i s manžetou, tudíž je to o manžetu dražší. Mě štve, že to neuznají, i když sami přiznali, že měli nekvalitního dodavatele a že ty páky staly za starou bačkoru.
 8. Známý servisák, co mi je montoval říkal, že vzhledově mají jinou strukturu a barvu, než co dávají oni ve Škodovce. Trochu mě to tehdy zarazilo, ale říkal jsem si, že TRW jako TRW. Takže asi holt ne, ale jak poznat ty kvalitní? [emoji6]
 9. No pěkný. A jak ti to brzdí? [emoji6] Já koupil TRW ze Škoda dílů za polovinu ceny origo ve Škodovce a taky to o polovinu méně brzdí [emoji1787] Dnes jsem jel trochu svižně do práce a na okresce při prudkém brzdění ze 150 za autem, co stálo u přechodu, jsem myslel, že nezastavím. Brzdy zvadly a pedál zgumovatěl. Už se mi to stalo loni po výměně desek na horách po pár delších zabrždění. Docela hnus. Přitom škoda dává taky TRW, tyhle jsou asi jiná jakost.
 10. Zdar všem Škodafilům Po delší době se hlásím zde na vláknu. Poslední dobou nestíhám, práce, výlety s rodinou a motorka. Auto zatím OK, žádný problém, vše funguje jak má. Jen gumy začínají bejt už zase volítané, doufám, že vydrží do zimy. Na mokru už žádný zázrak a na suchu dřepí všechny. Najeto 135tis a musím na olej. Počítám ještě tak kilečko najet a uvidíme, zda výměna za roční, nebo pokračovat a ušetřit nějakou kábli. S motorem jsem spokojen, spotřeba nízká, olej nedolejvám. Sraz bych viděl asi na září s ohledem na dovolené. Volal mi taky Kokta, že mu začíná 1,8 TSI chroustat fest olej a to má rok, kdy už by to dělat nemělo. Tak se mi zdá, že tohle prostě Škodovka nezmákla a nikdy nevyřešila.
 11. Takhle to dělám taky, už jsem to doporučoval kdysi. Pomáhá to a to dá se říct, že problém skoro zmizel. Když to neudělám, dlouhé startty se objeví.
 12. Já koupil desky TRW na předek a zadek a naprosto v pohodě. Zjistil jsem totiž, že naO3 Škoda brala právě TRW, akorát od Škodovky by byly dvakrát tak drahé.
 13. Co Beutiček vylepšuje? [emoji6]
 14. Problém budíků je, že se potkává měkký plast palubky s tvrdým plastem budíků.
 15. Zdar hoši, co je nového tady v klubu? Nemám sílu to všechno číst zpětně. Mohl by to někdo shrnout do tří bodů? [emoji6]
×
×
 • Create New...