Přejít na obsah

Výměna elektriky


stanno

Doporučené příspěvky

Mám problém. Autí občas nejde nastartovat - pootočím klíčkem, kontrolky se rozvítí tak jak mají, po chvíli zhasnou (žhavení, ASR, imobilizér...) kontrolka dobíjení svítí dál a nic, startér ani neťukne. Za nějakou chvíli je startování v pohodě.

Někdy při jízdě motor zhasne, někdy naskočí hned, někdy zase musím čekat.

Vše je stále častější. V servisech mi řekli je třeba vyměnit elektroinstalaci, něco je asi zkorodované. Cena prí 50.000,- do Octavky 1.9. Tdi. (když jsem se v servisu Škoda zeptal co tomu je tak jeden mladej technik mi řekl "je to rozbitý") - chudák - to jen taková vložka.

Zajímalo by mě, zda se elektroinstalace liší třeba jen např. ostřikovačema na světla, nebo vyhřívání sedaček, airbagy? Jasně že u stejnýho typu akorát s jinou výbavou. Je to problém vyměnit, dělal to už někdo? A hlavně nakolik to přijde?

Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svazky jsou rozdílné podle výbavy a roku.Vyměnit se to dá,práce tak na dva dny,pokud to má být poctivě

A co vsechny konektory prostriknout a mrk na usazeni pinu. Ja pokud se v necem hrabu, automaticky prostriknu kontaktolem :) U motoru zvlaste - konektory co jsou nize. nekdy je mi zleeeeeee :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za odpovědi

takže, auto jsem reklamoval v bazaru, tam reklamaci uznali, mechanik po prozkoumání a nenastartování auta hned zjistil, že by to mohla být spínací skříňka. opravu snad udělají dobře a ještě jsem je poprosil ať kouknou pod palubovku na elektriku v jakém je stavu -jestli tam je něco zkorodované (je možné aby tam zrezly třeba spoje, drátky - předpokládám, že jsou tam měděný a ty snad nereznou?)

jo, a ještě jsem jim natlačil mnou vyměněné čerpadlo ABS k proplacení - bez protestů, akorát chtějí účtenku.

kolik stojí výměna elekriky - kdyby náhodou,

akorát mě zaráží že v servisu Škoda si nevěděli rady a tak teda asi bude špatná elektroinstalace - takže vyměnit a velký peníz zaplatit. ......jo jeden ten borec namachrovanej zjistil, že to je rozbitý.

děéěékůůůůjííííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za odpovědi

takže, auto jsem reklamoval v bazaru, tam reklamaci uznali, mechanik po prozkoumání a nenastartování auta hned zjistil, že by to mohla být spínací skříňka. opravu snad udělají dobře a ještě jsem je poprosil ať kouknou pod palubovku na elektriku v jakém je stavu -jestli tam je něco zkorodované (je možné aby tam zrezly třeba spoje, drátky - předpokládám, že jsou tam měděný a ty snad nereznou?)

jo, a ještě jsem jim natlačil mnou vyměněné čerpadlo ABS k proplacení - bez protestů, akorát chtějí účtenku.

kolik stojí výměna elekriky - kdyby náhodou,

akorát mě zaráží že v servisu Škoda si nevěděli rady a tak teda asi bude špatná elektroinstalace - takže vyměnit a velký peníz zaplatit. ......jo jeden ten borec namachrovanej zjistil, že to je rozbitý.

děéěékůůůůjííííí

vzhledem k tomu ze auta se vyrabeji zakazkove, tudiz prakticky kazde auto je unikatni, tak neexistuje nejaky univerzalni svazek ktery bys namontoval a vsechno by ti fungovalo...dalsi duvod je ze kazdy rok probiha modelova pece a sem tam se zmeni nejake to zapojeni...novy svazek lze objednat jen (v 99% :D) podle cisla auta a stoji zminenych 50-60tis Kc a to nepocitam praci....

nejakej jetej se da sehnat ale je to beh na delsi dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...