Přejít na obsah

Podzimní sraz 2013


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Díky za báječný sraz a už se těším na ten zimní :kol-80:. Díky dobrému zázemí v kempu mě ani počasí nerozhodilo.

 

Všechny mé fotky http://uloz.to/xeWg1XNX/sraz-bystricka-zip a heslo je místo kam jsme jeli na vyjížďku (1. písmeno velké)

 

attachicon.gifDSC02970.JPGattachicon.gifDSC02985.JPGattachicon.gifIMG_20130914_090936.jpgattachicon.gifIMG_20130914_114307.jpgattachicon.gifDSC02976.JPG

 

Jardo, mi to taky nejde stáhnout. Zkus to změnit ne na soukromý, ale veřejný z heslem ;) 

 

Jinak já si pohraju s fotkama až ve středu, jak bude den volna od práce ;)

 

Jsem moc ráda, že se všem sraz líbil a byli jste spokojení :)

Víťo není probléme se zase domluvit a na Bystřičku vyrazit, jen tak na víkend ;) Je to tam opravdu fajn a domluva s paní byla velmi dobrá.

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo byla to tam paráda, opavdu pohodlí :) Měli tam i na půjčení grily, takže taky luxus, celý areál byl oplocen a u každého klíče od chatky byl i klíč od brány a branky a vše se na noc zamykalo. Bylo tam i posezení v kuchyňce a barové místnosti, takže kdyby byla kosa, jako v Sedmihorkách mohli bychom lebedit i tam :) Kuchyňka vybavená dvěma sporáky, dvě lednice, nádobí, mikrovlná trouba... Jinak je tam i volejbalové hřiště s pískem a na půjčení veškeré míčové hry... Bylo tam fakt super :) 

 

Bedruna dobíjela Tarantulase :) Červení si musí pomáhat ne? :D

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy paráda smekám :) Opravdu velký palec hore:) Muselo to být opravdu parádní. Snad to turbo dám co nejdřív do kupy a jestli tedy bude ten zimní(jestli bude) nebo tedy každopádně jarní stíhám tedy pokuď mi mezi vás přijmete :)

 

A co lidi okoukávali auta :)?

 

Jednou jsem u nás v restauraci měli sraz aut Volvo a těch bylo asi nějakých 40 . Tak kdyby se sešlo tolik Supíků tak to by byl luxus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40 kousků by byla velká paráda, ale obávám se, že to jen tak neklapne

 

tak že příští podzimní zase bistřička, rád bych se tam taky mrknul a za rok už snad budu moct i míčový hry stou nohou podnikat

 

a on se plánuje i nějakej zimní srázek, z pár úst už to tu vypadlo, tak jak to tedy je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nééé letní nedávám.To je sezóna a v práci mám mizerné volno :( Zvlášť o víkendu :( No eště nevím jak to dopadne s tím TURBEM takže osobně to vidím spíš na ten jarní :)

 

A zimní tedy jako by byl fajn. Ale zase auta budou špinavá atd člověk se nebude moct pořádně pochlubit :D.I když samo,že jde o to dobře pokecat a pobavit se :). Ale člověk se chce taky předvést :p Přiznejme si to :D

 

No ,ale na zimu semnou nepočítejte. :(

 

Jarní beru okamžitě snad bude termín co nejdříve :).A když bude hned si mě tam napište :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se připojit s velkou pochvalou, je vidět, že se podzimní sraz vydařil a jen můžu litovat, že jsem se nemohl zůčastnit - škoda.  Na fotkách je vidět, že jste byli všichni tuze spokojeni, to je jen dobře! :kol-47:

 

Jinak si myslím, že je pomalu nejvyšší čas začít uvažovat o již tradičním "předvánočním posezení". Všichni, co by jste měli zájem se opět sejit v převánočním čase u dobrého moku a papání, dejte předběžně vědět. Chtěl bych to zkusit objednat v té pivnici jak jsme byli v r. 2011, jestli to zase už nebude zamáznuté? Ale tam to bylo myslím lepší než vloni. Já na ten Smíchov zkusím nejprve zavolat a podle toho bych pak vytvořil samostatné vlákno!

 

A jak praví vždy Víťa "opatrujte se bando supí"! :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se připojit s velkou pochvalou, je vidět, že se podzimní sraz vydařil a jen můžu litovat, že jsem se nemohl zůčastnit - škoda.  Na fotkách je vidět, že jste byli všichni tuze spokojeni, to je jen dobře! :kol-47:

 

Jinak si myslím, že je pomalu nejvyšší čas začít uvažovat o již tradičním "předvánočním posezení". Všichni, co by jste měli zájem se opět sejit v převánočním čase u dobrého moku a papání, dejte předběžně vědět. Chtěl bych to zkusit objednat v té pivnici jak jsme byli v r. 2011, jestli to zase už nebude zamáznuté? Ale tam to bylo myslím lepší než vloni. Já na ten Smíchov zkusím nejprve zavolat a podle toho bych pak vytvořil samostatné vlákno!

 

A jak praví vždy Víťa "opatrujte se bando supí"! :gunners3: 

No tak to by bylo taky paráda. A stromeček a řízky budou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ace Ventura: Járo, fotky jako vždy pěkné a jak je to s tím uzamčením těch Tvých fotek na "rajčeti"? Nebo tam jsou jenom tyto?

 

Pokud jde o to "vánoční posezení", tak se pokusím zajistit tu "Smíchovskou Plzeňku". Dost lidí se vyjadřovalo v tom smyslu, že v té bylo jídlo daleko lepší a i já se k nim musím připojit. Ta "Vysočanská Plzeňka" byla rozhodně ucházející zvláště s ohledem, že objednání bylo na poslední chvíli. No uvidíme, obtelefonuju to a potom to sem hodím, nějak to zvládneme!

 

Mějte se všichni mooc fajn a OPATRUJTE SE ! :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MILÁ SUPÍ BANDO! VĚZTE, ŽE NA VĚDOMOST SE DÁVÁ, ABY JSTE ZVÁŽILI, KTERÝ TERMÍN POVAŽUJETE ZA NEJVHODNĚJŠÍ? PODLE MNE JE TŘEBA SE ROZHODNOUT ZDA TO UDĚLÁME V PÁTEK, ČI V SOBOTU A TUDÍŽ BY PŘIPADALY TYTO TERMÍNY:

                                 PÁTKY 6, 13, 20/XII;   SOBOTY 7, 14 A 21/XII/2013

NEVÍM, ALE DLE MÉHO NÁZORU BY ASI NEJVHODNJŠÍ BYLY PÁTEK 13/XII A NEBO SOBOTA 14/XII/2013 ????

 

Hoďte se své názory a také uvidíme podle možností těch hospod, ale snad pro tentokrát to zvládneme včas. Jinak ten pátek 6.12. , či sobota 7.12. stojí také za zamyšlení i když v tom Mikulášském termínu bývají hospody dost zabukované. No uvidíme, řekl slepej a spad do výkopu! Mějte se a opatrujte se! :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...