Přejít na obsah

ide na 3valce


Palinkoo

Doporučené příspěvky

Dobrý deň kúpil som docela zachovalú Feliciu 1.3mpi 50kw 77000km najazdené :) lenže má to háčik .. :) Zistil som že motor ide na 3 valce .. tak kúpil som nové 3bodové sviečky Brisk ale bolo to bez zmeny .. tak som vymenil zapaľovaciu lištu ale taktiež bez zmeny .. dal som zmerať tlak vo valcoch tam je tiež všetko v poriadku ..  ale keď som odpojil druhý vstrekovač v rade od lava tak za jazdy motoru tak som nepočul zmenu .. neviete ako to je možné a či už niekto stým má podobnú skúsenosť ? :)  Za odpovede ďakujem :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj nějak se v tomto neumí orientovat,ale to se podá ikdyž jsem tu novej :) mám otázku a doufám že ji zde kladu dobře,mám filetku 1.3 r.97 vícestřik a došlo mi palivo,po náčepu jsem to startl a domnívám se že mi frčí fieltka na dva bo tři válce.Poprosím o odpověď chlapi kde mám vadu?díkec,myslím si že buď je to zavzdušněné nebo někde třeba i ucpané od bordelu z nádrže,nebo svíčky,ale ty jsem očistil a zkusil znova a nic,po sejmutí svíček nebyly nějak zajebkané a o5 to samé dva nebo tři. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj chlapáci,jak jsem zde uváděl svůj problém tak to bylo zapalovací lištou.Vstřiky a vše ostatní s palivovou soustavou je cajk,ale problém byl v té liště. o5 šlape jak hodinky :) díky za radu a ostatním přeji ať ty naše Filetky šlapou a najezdí ješte spousty KM.Čusek a ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...