Publikováno Říjen 29, 201311 r Zdravím všechny, jedná se o Octavii 1,8T 20V r.v.2000.Motor AGU.Když otevřu řidičovy dveře,palivové čerpadlo normálně nasaje a vypne.Jakmile otočím klíčem do polohy kontrolek,začne relátko čerpadla cvakat.Jak nastartuji,přestane.Motor jede normálně. Je problém v tom relátku,nebo někde jinde? Děkuji za pomoc. Boban
Říjen 31, 201311 r Autor Ještě jsem vysledoval,že když zapnu klíček a začne cvakat to relátko,poskočí ručička otáčkoměru zhruba na 500 ot/min a kolísá.Motor není nastartovaný. Co vy na to?
Listopad 2, 201311 r Autor Tak a dojel jsem.Při jízdě to dvakrát cuklo a motor zhasnul a už nejde nastartovat. Tahám to do servisu. Neměl někdo stejný problém?
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.