Přejít na obsah

kdo je tu nejvic Off Topic


Host Bobik

Doporučené příspěvky

ja bych toto tema zrusila... logicky vitez jsem ja... kdyz se podivame na tabulku top 10ti uzivatelu celkove, tak zjistime ze prvni tri mista patri sekci OC... nicmene kdyz by jsme to rozdelili na OT, tak pak to mam ja, neb baurak obcas pise k tematu, borg stale pise k tematu a ja jsem neustale napominana ze pisu totalne mimo tema - takze dekuji vsem. co je vubec cena za to prvenstvi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakozto zakladatel tohoto tematu si dovoluji upozornit, ze myslenka byla jina.

Napsat nominace, pak udelat hlasovani a v nem by se rozhodlo.

A cena?

Na víteze vycením maximálně zuby ze svoji huby lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasovani by bylo neobjektivni. ja ti jen rikam jak to je... z mych desetitisic prispevku je k tematu ani ne polovina coz je 5 tisic - to jeste nemas ani ty. takze si dejte hlasovani o druhe misto za Katkou... a bacha na ty zuby aby ti z te huby nevypady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych toto tema zrusila... logicky vitez jsem ja... kdyz se podivame na tabulku top 10ti uzivatelu celkove, tak zjistime ze prvni tri mista patri sekci OC... nicmene kdyz by jsme to rozdelili na OT, tak pak to mam ja, neb baurak obcas pise k tematu, borg stale pise k tematu a ja jsem neustale napominana ze pisu totalne mimo tema - takze dekuji vsem. co je vubec cena za to prvenstvi??

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=Me...sort_order=desc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si myslis ze jako moderator muzes vse vid... na kazdou sfini se vari voda... lol

Bobik

Maxidot lover

Group Icon

Skupina: Moderator

Příspěvků: 34030

Číslo člena: 417

Registrován(a): 24-July 05

sorry, ale tohle je uz ubohy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...