Přejít na obsah

kdo je tu nejvic Off Topic


Host Bobik

Doporučené příspěvky

mame radi zvirata protoze jsou chlupata a maji hebkou srst lol at zije chiquitta :p

Skritkove zednici zanechte spanku

vezmete kladivko, lzici a fanku

pisek se cervena, vapno se bela

:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiatici zakládají taková nesmyslná témata proto,protože tam žádné pořádné ani nemají.To je pořád:"teče mi servo,klepou mi stabíky,hnije mi svazek atd atd.prokleté pekáče

Zaríkávám tě duchu zlý :D:smich:;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiatici zakládají taková nesmyslná témata proto,protože tam žádné pořádné ani nemají.To je pořád:"teče mi servo,klepou mi stabíky,hnije mi svazek atd atd.prokleté pekáče

este ze nemam fooobii, bo bych z to pekace dostala servofobii lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiatici zakládají taková nesmyslná témata proto,protože tam žádné pořádné ani nemají.To je pořád:"teče mi servo,klepou mi stabíky,hnije mi svazek atd atd.prokleté pekáče

este ze nemam fooobii, bo bych z to pekace dostala servofobii lol

ty nemas z niceho strach? ja mam treba ze zubare jo a taky z drobecku v posteli, tech jsem se bal uz jako malej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas recht, dovolena musi byt  :D

ja volam nashledanou, nashledanou, nashledanou rodne udoli :smich: venku je zima jak sfina lol

az snih a mraz da loukam plast, sam se zacnu bat

hej brizo bila, sklon se niz, dej ptacku naruc svou a skrys

ja pak muzu jit a v dusi klid muzu pak mit

:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo se boji, nesmi do lesa :smich: jak ja rada chodim na houby lol a vzdy najdu houby :smich:

minuly tyden otec prinesl houby a podle atlasu byly bud prudce jedovate, nebo s vybornou chuti, skusili jsme a zijeme

sches-li trap se ze ti v kapse zlate mince nechresti :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych váš fšecky zakopal 10m pod zem jako jablko z Jaslovských Bohunic.

Já bych tě maličko poopravil, jablko z Jaslovských Bohunic můžeš sníst, protože je zdravotně nezávadné, jen ohryzek potom musíš zakopat alespoň 0,5m pod zem. :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...