Přejít na obsah

Kódovanie komfortných funkcií cez VAG


Ondra565

Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Poradí mi někdo kódy pro nastavení různých funkcí pčes Vag? Třeba sklopení zrcátek zaroven se zamknutím, nebo zatroubení pri zamknutí a odemknutí a podobně. Tady jsem podobný návod nenašel, ale třeba na Octavii toho jde pomocí Vag nastavit spoustu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Ahojte.je tu nejaky borec ktory sa vie hrat vo vagu alebo vo vcds?

Chcel by som v aute dokodovat par veci...ako napr.:

1:existuje moznost aby rain sensor bol stale aktivny? Ze necham packu v polohe aktiv a ked po tyzdni zaprsi tak sa stierace pustia same bez toho aby som im to kazal?

2:da sa nastavit to ze ked stlacim 2x po sebe zamknutie sklopia sa mi spetaky?

3:da sa aktivovat niekde ze ked sa pohnem zamkne sa mi iba kufor a nie cele auto?

4:da sa aktivovat ze ked zacne prsat zavru sa okna a stresak?(myslim to tak ze ked budem v praci a necham si otvoreny stresak a zacne prsat aby ho same zavrelo)

5:aktivovat tripling

Kto by bol taky ochotny a poradil mi ako na to...dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno na S1 nenakoduješ. A vcelku nesmyslné požadavky (pouze moje poznámka)

Dokonce třeba na tripling potřebuješ modul

Na kódování je už lepší třeba dvojková Oktávka nebo S2, ale ani jeden z tvých požadavků jsem v kóvání nenašel.

Kódování se zpravidla provádí v programu LCode

Projeď si Oktáviácké fórum, kde se dozvíš více, ale u S1 nakóduješ fakt minimum (zamykání při jízdě,blikání a pípání při odemknutí a zamknutí a pár drobností - na to je vhodný program Konfort Manager - taky freeware, ale umí pracovat jen s KKL)

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...