Jump to content

žralok

Superb Klub
 • Content Count

  3,984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

žralok last won the day on April 18 2013

žralok had the most liked content!

Community Reputation

150 Excellent

About žralok

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 08/22/1978

Contact Methods

 • ICQ
  603 059 089
 • Skype
  autosklopospisil

Recent Profile Visitors

5,552 profile views
 1. Zdravím, mám dotaz- poradí mi někdo, kde se dá opravit navigace v Superbu Blaupunkt Travelpilot DX? Navigace i rádio jsou funkční, ale na ovládacím panelu se rozpadlo tlačítko, takže je trvale zapnutá navigace. Ve značkovém servisu Škoda mi neporadili.

  Dík za případný tip.

  Ready.

 2. Skoro za tuto cenu koupím jen samotné sklo. Kde je cena za práci, lepidlo, pomocný materiál a likvidaci skla. Za tuto cenu to jde udělat jen za předpokladu, že svému zaměstnavateli vezmeš sklo a nalepíš ho ve svém volnu a peníze jdou tobě. Ale zaměstnavateli vznikne pak škoda neboli manko. Já dodržuji cenu kterou stanoví pojišťovna. V případě platby v hotovosti jsem schopný dát nižší. Jezdím dělat montáže po celé ČR a hlavně víkendy a dopravu si neúčtuji. Vše legálně se zárukou a s fakturou.
 3. Každý superb to nemá. Když ti to nefunguje, tak to tam nemáš.
 4. Kdyby někdo měl vážný zájem, tak ho můžu sehnat.
 5. žralok

  Čelní sklo

  Jsem na tom stejně, v autorizáku jim nevěřím ani pozdrav. Nedávno jsem tam byl se známým a na moji otázku co je to ta zdířka AUX mi suveréně odpověděl, že diagnostická zásuvka.
 6. Ano, zadní okno ranec, lak ranec, před rozvodama a pneumatiky. Ty mi taky někdo zničil. A bydlet na Vysočině hned vedle klubu kam se chodí opíjet mládež a mít takto upravené auto na pražské SPZ byl děs. Teď používám pašíka na pelhřimovské SPZ a je klid.
 7. Ano, supa jsem dal pryč, ale ode mě odcházel v pořádku tak jak jste ho znali. Jen měl jiné zadní sklo a poškrábaný lak na kapotě a na levých dveřích. Důvod, proč šel pryč byl zcela jiný.
 8. žralok

  Čelní sklo

  Sklo jde vyměnit kdekoliv i na ulici. Když náhodou prší, tak není problém najít přístřešek kde se to vymění a v nejhorším případě si můžu vzít zahradní párty stan a pod ním to jde taky udělat. Samozřejmě vše s dokladem a zárukou.
 9. žralok

  Čelní sklo

  Tak jsi asi neměl štěstí na servis. Měním skla firmám na nových autech, na kterých je úvěr, leasing a zatím vše bez problémů a o záruku nepřišli. Naposledy jsem dělal auto na který byl německý leasing, pojištění a jiné věci o kterých tady nebudu psát. Nikdo to nechtěl opravit a každý chtěl po firmě platbu v hotovosti. Mě stačilo pár mailů a 2 telefony a šlo to vše přes pojišťovnu. Je to jen o přístupu majitelů servisů a jejich ochotě udělat o pár papírů navíc.
 10. žralok

  Čelní sklo

  Já třeba dělám mobilní montáže a jezdím k zákazníkům domů nebo do práce. S autem nikam nejezdím, zákazník na něj celou dobu vidí a po montáži jedu domů. Zákazníkovi tedy odpadá shánění náhradní dopravy do servisu pro auto. Každý má své metody a dá se říct, že jezdím celou ČR. Nejvíce však Vysočina, Východní Čechy, Praha a Olomoucko. Jinak nevím, proč tady zmiňuješ cenu. Když máš připojištění skla a jde to přes pojišťovnu, tak tam jsou ceny dané podle tabulek a cenu tedy určuje pojišťovna. Každá pojišťovna má ale trochu jiné ceny. +- 500,-Kč. Něco jiného je při placení v hotovosti z
 11. žralok

  Čelní sklo

  Hodně záleží na druhu pojištění a limitu pojištění. Někdy je brán limit na 1 rok a někdy je brán limit na jednu pojistnou událost. Jinak není nutné navštívit autorizovaný servis. Dnes je doba, kdy si můžete určit vlastní servis kde si necháte auto opravit. Je to už stanovené Evropskou Unií a spousta pojišťoven se podle toho neřídí a spoléhá se na neinformovanost běžného člověka. Najděte si, co znamená "Bloková vyjímka".
 12. Trochu to oživím ale podobné téma jsem pro Fabii I nenašel. Možná jsem pitomej, ale i to se někdy může stát. Nedávno jsem psal do Fabie II, že mám možnost sehnat vyhřívané čelní skla pro Fabii II. Tak aby Fabie I nebyla pozadu, tak mám už možnost sehnat vyhřívané čelní skla i na Fabii I. Takže kdo by měl zájem, tak bližší info pošlu jen na mail info@autosklopospisil.cz. Jelikož je objednání docela složité, tak budu dělat objednávku až se sežene 10 lidí a bude složena záloha za každé sklo. To jen z důvodu, že bych tyto skla již běžnému řidiči neprodal. Samotné skla prodávat nebu
 13. Když je stejný předek a sklo, tak to asi pasovat bude.
 14. Já zase sebe. Už aby začalo být pěkněji.
×
×
 • Create New...