Přejít na obsah

Jarní sraz květen 2014


Bajuszka

Doporučené příspěvky

Jinak mě jen tak napadlo... Teda ono se to ani tak netýká nás, jelikož spíme ve stanu, ale vy co spíte v chatkách. Máte si brát spacáky nebo nějaké peřiny na spaní, nebo oni tam mají? Jen aby někdo nedojel na lehko a pak mu byla v noci kosa :D

 

Bája

Barčo pokud se nepletu tak v popisu kempu bylo,že cena je včetně povlečení.Nicméně teď si to nemůžu ověřit,jelikož při najetí na jejich stránky mě google varuje že to je malware a dočasně mě tam nepustí.Ale co si pamatuju mělo by to být včetně dek a povlečení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víťo, právě proto jsme to psala, protože jsem se chtěla podívat na stránky a zjistila jsem, že jim nejdou, že je mají nějak napadené... 

Jak jsem psala mi je to jedno, my máme stan, ale třeba pro ty, co se přidali nedávno a třeba nekoukali na stránky kempu, by bylo fajn to připomenout. ;)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jarda: to sou svině teda, řezat ruce, tak vem rychlovarku, ať sou aspoň dvě na kávičky

 

majkl sup 23: paráda, tak vem i mřížku a máme dá se říct dva grili to je taky super, ve středu naložim nějaký krkovičky a kotletky

 

jinak stránky jim nejdou už od rána,to je fakt, ale koukal jsem na popis kempu do takovejch těch agregátorů různejch kempů po čr a maj tam přikrývky napsaný a i povlečení, takže by to mělo bejt v klidu, ale czechmichael by jsi tam mohl pro jistotu cinknout, nebo dej tel do placu a já tam klidně zavolám

 

jo a jak to bylo s tim dřevem, dá se tam koupit, nebo jak to bylo, nechce se mi to hledat milion příspěvků zpětně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando. mám takový pocit,že v tý jejich restauraci se o nás postarají. jak co se týče snídaní tak i večer když tam budeme bumbat pivíčko. Take ráno čaj,káva nebude 100% problém. Když tam budeme snídat. A večer kávička taky nebude 100%

 

problém. Od toho restaurace je. A nevím.Ale v chatkách 100% na přikrytí něco bude. Toho bych se rozhodně nebál. Přeci už ten kemp má nějaký hvězdy takže by to snad mělo být v klidu.A kord když o nás ví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja musím vyraziť v piatok ráno okolo 7 aby som rozumne prišiel cca o 14:00. Moraváci, kadiaľ mi radíte? Mám ísť po dialnici až na Humpolec a potom dolu? Cesty u Vás nepoznám až tak dobre... Mám vedľa seba obmedzovač rýchlosti :kol-41: tak pôjdem "na spotrebu" plus kde tu nejaká zastávka... Zoberiem brikety na grill, plus ak nezabudnem nejaké drevom, menič napätia na 220 berem tiež... grill už nezmestím do kufra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ghostbuster: Jak píšeš u Humpolce sjezd na Pelhřimov Tábor a dál... Můžeš se přidat k nám, po Pelhřimov to znám jak svoje boty. Mohli by jsme se potkat na D1 u Brna na OMW. Budu najíždět z D2. Ty asi pojedeš přes Uh. Brod-Uh. Hradiště přes Buchlovské kopce a najíždět budeš na tankodrom D1 u Holubic je tak?

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o čas nejde Štěpáne.Vzdálenost stejná a hoďka navíc... Uvažuju o tom,protože jsem tam tudy snad ještě nejel a než se drkotat po nezáživné dálnici tak tamtudy by to mohlo být zajímavé.Ale musím nechat vyjádřit se i ostatní účastníky zájezdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pojedeme z Brna na Humpolec a tam to stočíme dolů ;) Je to asi nejlepší cesta. Až za Humpolcem směrem na Prahu je to samé zužení, ale po Humopolec je to ok.

 

Jinak jsme teda dneska zkoušeli náš nový stan postavit, aby jsme ve středu večer po tmě nebádali jak stavět :D Jelikož, ale venku prší, tak nám nezbylo nic jiného než stavět v našem malém bytečku :D Celý jsme ho teda nepostavili, ale s duležitou části ložnici, jsme se v obýváku vlezli :D 

 

Bája

post-78082-0-75359900-1400342804_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno-Humpolec jsou dvě skoro 10km omezení díky modernizaci dálnice. První začíná u Velké Bíteše po sjezd Lhotka, to je celkem dobré je tam dost místa a další omezení je u Jihlavy až po Větrný Jeníkov, tam už je levý pruh tak zůžený že je to tam o zrcátka, ale v klidu se to dá bez problému projet.

Jinak kdo bude tankovat po cestě, tak jak se sjede u Humpolce tak je tam po cestě Benzina plus s výbornou cenou benzínu 35 a nějaký drobný, cenu nafty teď nevím, ale je taky určitě za dobrou cenu. Potom o 12 km dál je Shellka před Pelhřimovem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...