Přejít na obsah

Čiré světla


Lube

Doporučené příspěvky

Kluci, nemůžete na mě být tak Hrrrr! Já sem měl ty kovový Milotec mřížky v černým komaxitu, ale nikdo mi je nechtěl nachromovat!!! Tak jsem tam dal raději ty origo. No a co se týká těch klik, tak to mi už taky letělo hlavou. Možná je dám do laku, ale nééé teď, vrazil jsem do toho cca tak 18 táců!

Uff, 18 litru, to je docela mazec. Ale vysledek parada, fakt :prc: Kluci maj recht s tema krytkama, to uz je pryc jako hlinikovy kridla, auto je krasny a tohle je fakt takova levna vec. Xenony jsou taky fajn, ale ze stejnyho duvodu jako ty(penize predpokladam) jsem je taky nedal. Pak s tim nekam vletim a budu si rezat hlavu ;)

Ale proste KRASA, v my barve to tak pekny neni ani nahodou, a hlavne to takhle cisty mam 2x do roka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to těch 18 hadrů z toho důvodu, že jsem převážnou část dílů kupoval úplně nových s nějakýma malýma slevama. A další 3 tisíce stál lak př. kapoty. Chtěl jsem jí stříknout zároveň s nárazníkem a maskou.

PS: Krysar, nejezdím s ní každý den do práce! Tak proto je pořád tak naleštěná - micinka moje... Pak xenony jsem nechtěl převážně kvůli komplikované elektrice a čidlům náklonu! Ty prachy na ně bych snad schrastil, ale té složité instalace jsem se bál. Čirý lampy jsem jen nasadil a k nim přehodil 8 pin svorkovnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na tom poznat, ze jsou to novy dily, vypada to fakt sexy. Kapotu bych me taky nechat laknout, protoze na ni mam fleky a dubky :)

Aha, no tak to je jina, ja prave do prace jo, takze to podle toho vypada, a neco jako garaz nebo misto, kde to poradne umejt (kdyz nepocitam u pumpy, protoze tam stravit 3 hodiny poradnou udrzbou nechci) se me taky netyka :(

Ja xenony nechtel spis kvuli prachum, i kdyz sem mel domluveny i cidla, a instalaci bych si nechal udelat nekym znalym, MartinRS nejspis, kdo jinej tady :) To bych nezvlad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Tak díky za všechno.Světla mě už svítí, zvládnul jsem to sám podle toho vašeho návodu.Je to super. Ještě jednou díky.

No vidíš, kluku šikovná...

když jsem po prvé uvažoval o přestavbě předku na RS, měl jsem z té elektriky taky strach! A když jsem to v pátek a sobotu předělával, bylo to vlastně to nejednodušší...

Víc mi dalo zabrat slícování nárazníku s blatníkama a světlama! To jsem ještě okoukoval spáry na origo faceliftu, abych se mu co nejvíc přiblížil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Dnes jsem se neválel, ale makal! Už mi to svítí a bliká a taky se to trochu podobá eresu...

Ta prostřední mřížka nárazníku je nějaká velká! Jak jí tam mám dát, abych nepodřel lak?? Je na to nějaká finta??

žjova, ty máš v garáži i záclonu. :unsure: Já snad nemám takovej ani obývák. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Já vím že pod světlama jsou mezery,ale nějak se mi to nedaří vyladit. -_-

Ja ji mel na jedny strane taky (mam to bourany na predek) a poresil jsem to tim, ze jsem plast narazniku primo pod svetlem vypodlozil takovym upravenym zbytkem matrose, co sem mel na stavbu plastovyho modelu letadla (ale ne plastikovyho, je to duty) a pomohlo to a je to lehoucky. Neni to sice 100%ni, ale vypada to uz lip. Jinak ten naraznik bez listy je fakt :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za nápat já to skusím,

náhodou nevíte kde bych sehnal ty dvě lištičky,do té mřížky???????????????? -_-

Nz -_- Myslim, ze tam pujde dat kde co, jen to musi byt trvanlivy :)

btw: jen takovej tip, odmazni si z obrazku, co mas v avataru, SPZetku, nikdy nevis, co sem muze zavitat za lidi -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...