Přejít na obsah

Podzimní sraz 2014 na Bystřičce


vick

Doporučené příspěvky

Filip nás tam loni lákal...

Už se ví kam se pojede na nějakej oběd nebo vyjížďku? Mám takovej tip zajet na Kohůtku. Je to cca. 43km od kempu a zhruba 45 min cesty. Dělají tam luxusní borůvkový knedlíky a jsou tam vyhlášený. Je tam zároveň velký parkoviště v kopci na dobrý fotky Supů. A hlavně jsou tam parádní panaromata :) Mrknite, zvažte to http://www.kohutka.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a tam se da přimo dojet autem jo ? Jinak restauraci neni problem změňit teď se to ještě dá to je vpoho :-) Vše záleží na domluvě :-)

Akorát U Mokrošů je parádně teda aspoň co se ohlasů týče více lidí :-) Je to taková klasika kde člověk je spokojen jak s jídlem tak s utratou :-) Minule jsem si tam dal kuřecí šnycl a dvě přílohy tatarku polívku dvě kofoly a moje peněženka to vůbec nepoznala ;)

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně a rád :) znám to tam skoro jako svoje boty, ta cesta na horu má 2.8 km, a je na semafor, ale ten funguje jen v zimě když je snih a auta se nevyhnou. Ono je to cesta na jedno auto s odpočívkama na vyhnutí se :) Jinak myslím že se tam nic neplatí, ale brzo tam určitě pojedu tak to ošéfuju.

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ale když pojede nahoru cca 20 aut a proti nám nějaké auto, tak nevím nevím :D 

Jinak, aby nám přálo počasí a ne jako loni nám, když jsme razili na Pustevny... Na ten podzim je to ošemetné... :( 

Možná by nebyla špatná ta Tatra Kopřivnice, je to v hale a třeba banda z Čech to uvítá více jak tu Kohůtku. Přeci jen tam jsou historické vozidla :) 

Ale kecat do toho více nebudu :D

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to tak úzké, dá se vyhnout vjetím lehce na krajnici nebojte :), jezdí tam i 7tun kamiony zásobovat. No možem to udělat následovně, pokud bude pěkně jeli by sme na Kohůtku, opravdu to tam stojí za to :) jak výhled, fotky supů a žvanec :) A pokud bude škaredě tak nemá cenu tam jezdit jelikož nebude žádnej výhled na panoramata a dáme tu Kopřivnicu. A nebo jak říká MrChodny to by taky šlo, nechám to na Vás :)

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny pěkně zdravím! Jelikož jsem se dočetl, že Bystřička má omezený počet míst, tak se také předběžně hlásím, ale potvrdit to budu moci až podle toho jak na tom budu. Doufám, že to půjde dobře a už teď se těším. Myslím, že závazně to budu vědět během prázdnin. Jsem teď v lázních a pokud by byly pokroky jako tady, tak by to vše mohlo být O.K..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...