Přejít na obsah

Kdo už boural s OII?


jirkaK

Doporučené příspěvky

2Hany, bud rad, stesti v nestesti, vem si, ze by na to slapla a pokud by netrefila tramvaj, tak bys tahal auto z Vltavy ;)

Ja jsem se nad tim taky nijak nevztekal, myslim, ze kazdy ridic ma, mozna musi zazit ten tzv. bezpecnostni tukanec, aby si zacal davat bacha.

Ja jsem nasim v 18ti bouchnul Favoritka a promackl jsem do masky nahradni kolo u nejakeho jeepa. Mne to v te dobe stalo 1 500 (trocha plechariny a strik kapoty), myslim, ze kdyz to dneska srovnam s 5 - 12 000, tak jsou to ty same prachy pro mne B)

Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hany, bud rad, stesti v nestesti, vem si, ze by na to slapla a pokud by netrefila tramvaj, tak bys tahal auto z Vltavy  ;)

Ja jsem se nad tim taky nijak nevztekal, myslim, ze kazdy ridic ma, mozna musi zazit ten tzv. bezpecnostni tukanec, aby si zacal davat bacha.

Ja jsem nasim v 18ti bouchnul Favoritka a promackl jsem do masky nahradni kolo u nejakeho jeepa. Mne to v te dobe stalo 1 500 (trocha plechariny a strik kapoty), myslim, ze kdyz to dneska srovnam s 5 - 12 000, tak jsou to ty same prachy pro mne B)

Hany

Presne tak, chce to trosku si drncout, ja sem s cerstvym ridicakem najel v Bukuresti do holky, ktera vyjizdela na obrubik, nezvladla a sjela zase dolu, trochu sem do ni drncul s Formanem, ale jen sem trosku odloup barvu. Pamatuju si to 10 let :) Ale dost OT radsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a "aka" ty si taky nějakej chytráček ne?......

Ano, jsem, protože myslím dopředu a to, co tu popisuješ, bych v životě neudělal!

no dobry, jenze taky je druha kategorie ridici, tzv srdcaru, ktery si auto uzivaj a obcas to v zacatcich uleti. kazdej obcas ulitne, nikomu se nic nestalo tak co.

nechapu, proc maj nekteri lide tendence hned druhy hodnotit a odsuzovat

sam mam za sebou dva tukance s GIII, ale skoda vzdycky v radech tisicu a pokazdy do 5tis. ale pouceni to je. 180 tis je hodne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobry, jenze taky je druha kategorie ridici, tzv srdcaru, ktery si auto uzivaj a obcas to v zacatcich uleti. kazdej obcas ulitne, nikomu se nic nestalo tak co.

Ano máš recht, jsou řidiči "srdcaři" a pak jsou řidiči, kteří za volantem používají i mozek. Kvůli těm prvním na silnicích bohužel umírá stále více lidí...

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis? takhle pausalne? myslis, ze kvuli vikendovym ridicum se nic nestava? jako ja rikam jednu vec, lidi, co vi, co jejich auto umi zpusobi nehod min nez kloboucnici. samozrejme, ze namistrovany frajeri v silnejch autech, to je neco jinyho. jenze problem je ve tvym a v mym vykladu slova srdcar... takze ty kategorie nejsou dve, ale tri

nicmene vsechno se to tady toci okolo toho, ze nekdo napise "dobre mu tak frajirkovi"...to je oc tu bezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hany, bud rad, stesti v nestesti, vem si, ze by na to slapla a pokud by netrefila tramvaj, tak bys tahal auto z Vltavy  ;)

Ja jsem se nad tim taky nijak nevztekal, myslim, ze kazdy ridic ma, mozna musi zazit ten tzv. bezpecnostni tukanec, aby si zacal davat bacha.

Ja jsem nasim v 18ti bouchnul Favoritka a promackl jsem do masky nahradni kolo u nejakeho jeepa. Mne to v te dobe stalo 1 500 (trocha plechariny a strik kapoty), myslim, ze kdyz to dneska srovnam s 5 - 12 000, tak jsou to ty same prachy pro mne B)

Hany

Presne tak, chce to trosku si drncout, ja sem s cerstvym ridicakem najel v Bukuresti do holky, ktera vyjizdela na obrubik, nezvladla a sjela zase dolu, trochu sem do ni drncul s Formanem, ale jen sem trosku odloup barvu. Pamatuju si to 10 let :) Ale dost OT radsi ;)

To Krysar: No ja jsem zvedavej, co se stalo???

Predpokladam, ze divciny prednosti te odvratili od policie?? B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Krysar: No ja jsem zvedavej, co se stalo???

Predpokladam, ze divciny prednosti te odvratili od policie?? B)

No tenkrat moc ne, jen sem trosku odloup barvu na blatniku vedle svetla, takze me samotnyho hodne prekvapilo, co ten naraznik propruzi. Holka byla rumunka, takze prednosti mozna mela jen ty, ze sem vedel, ze ji ma :) A k tomu sem do ni vletel ja zezadu, a i kdyz ona najizdela na chodnik, tam by to byla tak jako tak moje vina ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mu vyřidˇ, že mu prodám levně ten můj starej nárazník. Jednou už jsem takhle zastavil u bouračky, pán to měl zepředu i zezadu, tak mu povídám, že mám zadní nárazník a přední světla a on si chudák myslel, že jsem snad nějakej čorkař, nebo co. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mu to nepoviem o tom nárazníku, ja som len prechádzal okolo.

Inak to auto bolo nezvyklo hlboko v križovatke. Sám tomu nerozumime. Mám ešte jednu fotku, bohužiaľ predok dodávky sa tam už nevošiel, ale dodávka stála na začiatku prechodu, čo vidno celkom vľavo dole.

post-62-1158136316.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám všem děkuji :D Možná jsem ho nemusel častovat slovem k***t, ale mě prostě takoví lidé co bourají VLASTNÍ vinou vytáčej do ruda :fakac:

Proboha co má co předjíždět před zatáčkou?? Snad je jasné, že když tam nevidím, tak nepředjíždím a počítám s tím, že může jet doprotívky něco... Proto jsem taky napsal že dobře mu tak, když neumí vyhodnotit situaci a radši počkat 10 vteřin a potom až za zatáčkou začít předjíždět. Stačí trošku myslet a předvídat jak psal aka. Jasně měl štěstí, že tam nikdo nebyl a nikoho nesrazil, ale co kdyby někdo šel po krajnici a on ho srazil? Nene za každým slovem co jsem tu napsal (a bohužel se vzápětí smazalo) si stojím.

PS: Ovidius co znamenájí ty PMka?

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám všem děkuji :D Možná jsem ho nemusel častovat slovem k***t, ale mě prostě takoví lidé co bourají VLASTNÍ vinou vytáčej do ruda :fakac:

Proboha co má co předjíždět před zatáčkou?? Snad je jasné, že když tam nevidím, tak nepředjíždím a počítám s tím, že může jet doprotívky něco... Proto jsem taky napsal že dobře mu tak, když neumí vyhodnotit situaci a radši počkat 10 vteřin a potom až za zatáčkou začít předjíždět. Stačí trošku myslet a předvídat jak psal aka. Jasně měl štěstí, že tam nikdo nebyl a nikoho nesrazil, ale co kdyby někdo šel po krajnici a on ho srazil? Nene za každým slovem co jsem tu napsal (a bohužel se vzápětí smazalo) si stojím.

PS: Ovidius co znamenájí ty PMka?

Hele přesně tak jak to bylo se to popsat a vysvětlit nedá, koukám ty to vidíš jinak než to bylo tak ze sebe nedělej inteligenta....

A vzkaz pro tebe : :fakac:

Omlouvám se těm slušnějším....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...