Přejít na obsah

ŠKODA rozšiřuje nabídku úspěšného leasingového programu ‚ŠKODA Bez starostí’


admin

Doporučené příspěvky

ŠKODA rozšiřuje nabídku operativního leasingového programu pro privátní zákazníky o další modely. Průkopnický program ‚ŠKODA Bez starostí ’ nabízí inovativní výhody jako pevné měsíční splátky bez akontace, pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění, případně také všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozu. Nově se v nabídce objeví např. třetí generace modelu Fabia nebo vlajková loď značky ŠKODA – model Superb. Individuální mobilita pro soukromé zákazníky začíná s modelem Fabia na 4 699 Kč měsíčně.

Zobrazit celý článek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam zaujala trochu jiná věc – zdražení. Škoda zdražuje nová auta, ale tak nějak jsem myslel, že se to této nabídky týkat nebude. Ale chyba! Takže až mi za rok budou volat, jestli chci v programu pokračovat a vybrat si nové auto, tak budu doufat, že dají "slevu" na mou stávající výši splátek (Octavia bez servisu za 6700 Kč) a pak bych v tom pokračoval, nebo, že u nového auta budou nové podmínky a to by znamenalo 7300 Kč. V takovém případě bych se musel poohlédnout jinde, možná po klasickém operativním leasingu, ať mi to IČO je alespoň k něčemu dobré, nebo u Seatu, kde Leon s vyšší výbavou než Octavia (LED světla přední i zadní, duální automatická klimatizace, přední parkovací senzory) stojí 8000 Kč ale i s fullservisem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit nový...