Jump to content

Magazín

Sign in to follow this  

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz

2,382 topics in this forum

• 0 replies
    • 43 views
    • 0 replies
    • 54 views
    • 0 replies
    • 51 views
    • 0 replies
    • 82 views
    • 0 replies
    • 60 views
    • 0 replies
    • 74 views
    • 0 replies
    • 80 views
    • 0 replies
    • 77 views
    • 0 replies
    • 99 views
    • 0 replies
    • 68 views
    • 0 replies
    • 70 views
    • 0 replies
    • 77 views
    • 0 replies
    • 55 views
    • 0 replies
    • 118 views
    • 0 replies
    • 103 views
    • 0 replies
    • 93 views
    • 0 replies
    • 175 views
    • 0 replies
    • 166 views
    • 0 replies
    • 163 views
    • 0 replies
    • 136 views
    • 0 replies
    • 175 views
    • 0 replies
    • 157 views
    • 0 replies
    • 224 views
    • 0 replies
    • 151 views
    • 0 replies
    • 155 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Projel jsem to jen tak letmo, ale asi z vás mám najeto nejvíc. Nemám tedy Citigo, ale Volkswagen UP! CNG   Nyní najeto 246000, jezdilo v nějakém rozvozu. Já mám auto necelý rok, najel jsem na něm 10000km. Jezdí dobře, dělal jsem jen běžný servis, olej a rozvody. Ještě se chystám na olej v převodovce a na svíčky.    
    • Ahoj,   Mám možnost koupit ojetého Superba II FL 2014 2.0 Tdi 103kw. První majitel je otec. Najel cca 85 000km. Cena 250 000,-   Aktuálně mám Passat B6 2.0FSi 110kw. Zajímá mě několik věcí:   Jak je na to Sup se spolehlivostí, jedná se o druhou generaci motoru? Ea189 nebo ea288, která je lepší?   V kolika km u vás odešli vstřiku,turbo, dvouhmota, cerpadlo,DPF,...?   Celou dobu tankoval naftu od Benziny, ale jen základní, žádnou premiovku, co jsem koukal tak v ní jsou taky biosrágory. U baráku mám EuroOil, tak bych bral natu tam + Vif(je to doubrá volba?). Můžou kvůli mi kvuli benzině odejít dříve vsřiky?   Do práce to mám 22km, jinak často dlouhé trasy, nákupy do Prahy cca 50km, hodně dovolených, rakousko v lětě i zimě. Myslím že naftu již užiju. Snad nezruinuji něco tou krátkou trasou do práce, jaký na to máte názor?   Je bezpečný lehký čip na 120-125kw (samozřejmě u nějakou profíka i s emisema atd)? 110kw u Fsi je příjemných, ale říkal jsem si, že kybych si bral novější auto, tak bych chtěl určitě větší výkon.   Děkuji moz za odpovědi/názor          
    • Novější motory (myslím EA211) už mají řemen. Motor je celý jinak, na první pohled je poznat např. podle toho, že má turbo za motorem. Starší motory ho měli mezi chladičem a motorem. 
    • Ve dně vany oleje.44-Prodloužené-servis.-intervaly.pdf
  • Create New...