Jump to content

Magazín

Sign in to follow this  

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz

2,410 topics in this forum

• 0 replies
    • 37 views
  1. ŠKODA Fabia R5 – FOX18 1:18

• 0 replies
    • 45 views
    • 0 replies
    • 122 views
    • 0 replies
    • 110 views
    • 0 replies
    • 92 views
    • 0 replies
    • 144 views
    • 0 replies
    • 93 views
    • 0 replies
    • 138 views
    • 0 replies
    • 169 views
    • 0 replies
    • 119 views
    • 0 replies
    • 131 views
  2. PF 2020

• 0 replies
    • 182 views
    • 0 replies
    • 225 views
    • 0 replies
    • 139 views
    • 0 replies
    • 132 views
    • 0 replies
    • 151 views
    • 0 replies
    • 95 views
  3. Laura pro vozy ŠKODA

• 0 replies
    • 184 views
    • 0 replies
    • 105 views
    • 0 replies
    • 246 views
    • 0 replies
    • 245 views
    • 0 replies
    • 211 views
    • 0 replies
    • 171 views
    • 0 replies
    • 209 views
    • 0 replies
    • 288 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Ja vim ze stim vstriky nemaj co delat ale takhle mi to rekli ze na posouzeni zvuku jim prisla odpoved otestovat vstriky a cerpadlo a bum rovnou vymena neprosili testem :D ale zvuk furt stejnej a pak mi dokola rikal ze to klasickej zvuk ze podle skodovky je to v poradku a kdyz jsem mu rekl proc to chrchla co to dela kdyz je to oki tak furt dokola zvuk v poradku tak jsem se nasral a rikam mu nedokazete mi odpovedet ze auta co byli v pondeli nechrchlaj a ve ctvrtek chcrchlaj a zase standartni zvuk tak jsem to vzdal ale aspon nove vstriky a cerpadlo zadaco auto stale v zaruce 
    • Dobrý den, má někdo z Vás ve svém Superbu 1, tohle autorádio? Napište mi prosím zkušenosti a jak vše funguje, popřípadě nefunguje. 
    • Nevěděl by někdo čísla dílů (vše co je třeba) pro dodělání orig. výhřevů před sedadel? Nebo mám jít do tohohle: http://www.htcar.cz/vyhrivani-sedadel-skoda-octavia-ii-k-orig-panelu#tb1=1 ? Jaké máte zkušenosti, co byste doporučili?
    • Já si myslím (ale jen myslím), že u starých brzd, kde je vůle mezi kotoučem a destičkou větší, se to vůbec nemusí projevit, respektive to trvá strašně dlouho. Ale problém je, pokud se dají nové kotouče a destičky. Ostatně tohle forum je plné příkladů lidí, kteří dali nové kotouče a po pár tisících (10 tisíc) se takzvaně "zvlnily", tak dali zase nové a za chvíli to samé. Nebo jim to píská. Zpravidla se řeší nekvalita toho či onoho výrobce.... Kdysi tady byl odkaz na článek, kde se to řešilo. Není to žádný nový objev.  
    • Jsem pro stejně se to tu bude hemžit rekordy 😄.   Jinak objevil jsem nedostatky ze strany škodovky nějak opomněli dodat odpadkový koš do dveří a auto nemá nakódovaný corner což mělo být v rámci výbavy. Koš prodejce dodal ale corner jsem si raději aktivoval sám, než čekat kdy mne objednají a ztrácet čas.
  • Create New...