Přejít na obsah

Ovládání oken


vick

Doporučené příspěvky

chlapi měl už někdo z Vás rozebrané to ovládání co je v levých předních dveřích?Já to dnes rozebral protože jsem se potřeboval kouknout proč mi nefunguje to tlačítko co blokuje stahování zadních oken.Jestli to je v hajzlu a nebo jen něco vyskočilo.No a tak jsem to rozebral a ono to vyskočilo.A za boha nemůžu přijít na to kde příjde takové malé kovové kolečko(má z obou stran špičku)

Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což o to cena je dobrá.I u nás to nestojí moc ale problém je ten že to je druhovýroba a tam jsem slyšel že by mělo být jiné podsvícení víš.Údajně červené.No a nechcu aby mi každé dveře svítily jinak.To je jediný problém.Jinak bych už to měl koupené víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes provedl montáž a hned je problém.Zrovna ten mikrospínač co jsem potřeboval měnit (ten který má blokovat zadní okna) tak ten mi nefachá i teď.Ikdyž ho sepnu tak stejně jdou zadní okna otevřít ze zadních pozic.Tak nevím co stím.Už jsem psal tomu týpkovi co mi to poslal tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si nemyslím protože na minulém ovládání mi to šlo víš.Jenže pak mi odešel ten mikrospínač blokování zadních oken.Jednoduše když jsem ho zmáčknul tak nedržel a vracel se a tím pádem to nešlo bloknout.proto jsem koupil ten nový díl.Tam to chodí jak má ale okna jdou otevřít.Z toho usuzuju že je problém v novém dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem napsal své zjištění tomu chlápkovi z Prahy a požádal ho jestli by nemohl ještě jeden kus vyzkoušet někde u sebe.Tak mi odepsal toto:

moje díly jsou origo přímo z linky a nic jim není

> muj názor je ža máte chybu

> jinde prodal jsem jich sto ani jeden mi

> nereklamoval proto nemám ani zájem

> zjištovat kde je chyba a posílat vám třeba další

> to vám rači dám penize a

> budu mít klid než testovat kde je chyba dík moc za

> pochopení

Myslím že tak často toto ovládání neodchází,aby toho prodal tolik.Dále seženu u nás někoho s oktávkou a nebo fabii a vyzkouším ten díl u něj a hned bude jasno.Chlápek sice tvrdí,že to je origo díl,ale je to nesmysl.Jednak cena (169kč) je směšná a jednak i označení ovládacího prvku na tom díle je jinačí než má superb.Posílat mu to zpět nebudu už jen proto,že za poštu dám 130kč takže kvůli těm pár korunám to dělat nebudu.

Tolik asi můj postřech při koupi ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci dnes jsem vzal ovládání z kolegovy oktávie a vše šlapalo jak mělo.Pak jsem své ovládání dal k němu a jelo mu to parádně( má oktávu r.v.1997).Tak jsem dal ten nový díl zase k sobě do auta a světe div se najednou to fungovalo.Pak jsem ale znovu odjistil a při dalším bloknutí už mi zase okno sjelo dolů.Tak se to opakovalo několikrát.Myslím,že je zrovna špatný ten mikrospínač na tom novém pvládání,protože když jsem jej zmáčkl větší silou tak vše jelo jak mělo ale když jsem jej zmáčkl tak jak jsem byl zvyklý tak to nefungovalo.

Nemyslím si že by chyba byla u mě v elektrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím, měl bych dotaz jestli někdo nemá zkušenosti s výměnou panelu ovládání oken u řidiče (ovládání předních oken) za panel ovládání všech 4 oken. Lépe řečeno aktuálně mám viz obrázek 1. a chtěl bych viz obrázek 2. Jde to bez problému zprovoznit? Díky za info.

 

4bdf40ac2c91f_t.jpg

 

 foto_obr-174975-a.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to je první Superb, u kterého vídím, že by měl u řidiče jen ovládání předních oken

Ještě mi někdo řekněte, že se vyráběl SI, který měl švihadla...

Fakt je to hodně divné, nicméně k dotazu:

Jelikož je to asi první Sup na tomto fóru, co má toto, předpokládám, že Ti nikdo z kluků neporadí.

Především vyndat a porovnat konektory. Pokud budou tyto konektory stejné, tak si panel nejdříve půjčit a zkusit napojit, co to udělá.

Pokud konektor sedět nebude, připrav se na výměnu kabelových svazků(min v levých dveřích) a tam Ti to nedoporučuji

Nemuselo by totiž zůstat jen u výměny jednoho svazku, ale mohlo by dojít také na kabely v zadních dveřích i v autě

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně Vám to vyfotím pánové :-D opravdu tam mám ovládání pouze předních oken. Buď to někdo měnil a sehnal tento za levno, nebo to tak bylo v základu, to už nezjistím. Kouknu tedy na to zapojení a když tak přidám info :-) zatím díky za rady.

 

To Tarantulas - všechny okna mám v elektrice, jen ovládání u řidiče je pouze pro přední. :-)

Editováno: , autor: C4ni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...