Přejít na obsah

světlo v popelniku


hawkeye3

Doporučené příspěvky

Zajimalo by mě jestli de namontovat svetlo do popelniku u fabky jak je tam tn bily obdelnik. dik

Jak namontovat? Já tam to světlo mám z výroby.

To světýlko se dává od ambiente a lepších výbav jako standard. Aspoň myslím. Mám ambiente a světlo tam je. Ale jinak koukám, že nejsem sám co schovává mince a podobný prkotiny do popelníku. Nato, že je to SIMPLY CLEVER, tak mohli udělat nějaký držáky na mince jak bývají v jiných autech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chcel by som na to osvetlenie v popolniku napojit neon na 12V, myslite ze to vhodne? Zapalovac totiz ostava aj po vypnuti kluca pod napätim a praktickejsie by bolo aby sa rozsvietil po zapnuti svetiel.

však to taky nezapojíš na zapalovač, ale jenom na jeho osvětlení a to funguje pouze se světly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by mě jestli de namontovat svetlo do popelniku u fabky jak je tam tn bily obdelnik. dik

Jak namontovat? Já tam to světlo mám z výroby.

To světýlko se dává od ambiente a lepších výbav jako standard. Aspoň myslím. Mám ambiente a světlo tam je. Ale jinak koukám, že nejsem sám co schovává mince a podobný prkotiny do popelníku. Nato, že je to SIMPLY CLEVER, tak mohli udělat nějaký držáky na mince jak bývají v jiných autech.

mám v popelníku 3 pětikačky, a neštěrkaj))) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak světlo v popelníku jsem předělal jako první po té co jsem si přivezl auto domů.

Sice už jsem tam měl originální úpravu se žárovkou o což to bylo dosti jednodušší, ale výsledek se žárovkou nebyl nic moc.

Ledka (bílá) má vyzařovací úhel 60 stupňů při svítivosti 6000mcd, ve výsledku to svítí líp jak originální žárovka.

post-6-1175024113.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světlo v popelníku jsem předělal jako první po té co jsem si přivezl auto domů.

Sice už jsem tam měl originální úpravu se žárovkou o což to bylo dosti jednodušší, ale výsledek se žárovkou nebyl nic moc.

Ledka (bílá) má vyzařovací úhel 60 stupňů při svítivosti 6000mcd, ve výsledku to svítí líp jak originální žárovka.

hezké, super..

proč bílou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světlo v popelníku jsem předělal jako první po té co jsem si přivezl auto domů.

Sice už jsem tam měl originální úpravu se žárovkou o což to bylo dosti jednodušší, ale výsledek se žárovkou nebyl nic moc.

Ledka (bílá) má vyzařovací úhel 60 stupňů při svítivosti 6000mcd, ve výsledku to svítí líp jak originální žárovka.

hezké, super..

proč bílou?

Bílou proto aby tam bylo něco vidět, při použití zelené, červené, žluté, případně i té modré by to moc zkreslovalo barevné podání předmětů uvnitř popelníku.

Popel v něm totiž nevozím, používám ho na drobnosti, jelikož je v autě málo přihrádek, do dveří se nic nevejde (což mi dosti chybí), a odkládací prostor u spolujezdce je dosti z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak světlo v popelníku jsem předělal jako první po té co jsem si přivezl auto domů.

Sice už jsem tam měl originální úpravu se žárovkou o což to bylo dosti jednodušší, ale výsledek se žárovkou nebyl nic moc.

Ledka (bílá) má vyzařovací úhel 60 stupňů při svítivosti 6000mcd, ve výsledku to svítí líp jak originální žárovka.

hezké, super..

proč bílou?

Bílou proto aby tam bylo něco vidět, při použití zelené, červené, žluté, případně i té modré by to moc zkreslovalo barevné podání předmětů uvnitř popelníku.

Popel v něm totiž nevozím, používám ho na drobnosti, jelikož je v autě málo přihrádek, do dveří se nic nevejde (což mi dosti chybí), a odkládací prostor u spolujezdce je dosti z ruky.

jasně to je pravda...jen jestli by nebyla lepší žlutější, ne uplně žlutá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak světlo v popelníku jsem předělal jako první po té co jsem si přivezl auto domů.

Sice už jsem tam měl originální úpravu se žárovkou o což to bylo dosti jednodušší, ale výsledek se žárovkou nebyl nic moc.

Ledka (bílá) má vyzařovací úhel 60 stupňů při svítivosti 6000mcd, ve výsledku to svítí líp jak originální žárovka.

hezké, super..

proč bílou?

Bílou proto aby tam bylo něco vidět, při použití zelené, červené, žluté, případně i té modré by to moc zkreslovalo barevné podání předmětů uvnitř popelníku.

Popel v něm totiž nevozím, používám ho na drobnosti, jelikož je v autě málo přihrádek, do dveří se nic nevejde (což mi dosti chybí), a odkládací prostor u spolujezdce je dosti z ruky.

jasně to je pravda...jen jestli by nebyla lepší žlutější, ne uplně žlutá

Žlutá by asi nebyla to pravé, protože by to pak v tom popelníku bylo všechno takové nažloutlé, by tam rovnou mohla být origo žárovka.

Já bych si ji tam asi nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
Potřebuju poradit taky s osvětlením - sice ne popelnika ale zapalovače. Semse trochu hrabal v autě, měl sundany kryty tunela a po smontovani mi nesvítí zapalovač. Zapalovač funguje ale nesvítí. Jakým způsobem se da ten zapalovač vytahnou ven - bez demontaže plastu. V zapalovači jsou nějaké diody nebo žarovička. Dík za rady.

z vrchnej strany to musis zatlacit take dve poistky a potom ho mas na dve casti a vies rozobrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To světýlko se dává od ambiente a lepších výbav jako standard. Aspoň myslím. Mám ambiente a světlo tam je. Ale jinak koukám, že nejsem sám co schovává mince a podobný prkotiny do popelníku. Nato, že je to SIMPLY CLEVER, tak mohli udělat nějaký držáky na mince jak bývají v jiných autech.

Mám Ambiente 03 a světýlko tam nemám :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...