Přejít na obsah

DVD - IV. sraz SkodaHome.cz


Fíla

Doporučené příspěvky

myslim ze 55 korun zato ani nestoji :))

No ono de o to, ze nevim jak pro ostatni, ale ja bych klidne zaplatil tech 55 Kc za to ze si to muzu stahnout. Proste je to pro me o mnoho pohodlnejsi nez neco nekam posilat nebo pro neco jit na postu ;)

Nemyslel sem to nijak zle ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych se k tomu taky mohl vyjádřit B):)

Když se vezme v úvahu, že je to DVD s obalem, potiskem DVD, 57 minutami videa a 106 fotkami, tak cena 55,- je více než dobrá. Samo, že jsem mohl hodit cenu třeba 150,-, jenže vím, že za to by to nikdo !!! nekoupil, proto je cena hozená tak nízko.

Uvedu příklad - Video z MV X. je za 300,- !!!

Kdybych to video měl dát na FTP, tak v kvalitě, aby si to člověk vychutnal je velikost asi 600 MB a kdo má pomalej net, tak by to stahoval kdoví jak dlouho a za tu cenu by si to snad každej mohl koupit.

Navíc se může stavit u mě v Modřanech, nebo po domluvě předání za 55,- na některém ze srazů a že jich za ten rok stihnu hooodně :palec2: .

Původně jsem tu cenu za DVD+poštovné (130,-) chtěl převádět na nějaké "naturálie/cigarety/benzín/..." ale snad si to každej umí spočítat. Navíc je to 1/2 ceny za vjezd na sraz do Chaber ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli někomu připadá cena 55,-Kč vysoká tak to nechápu. :doh

Souhlasím s Filou, že kdo má pomalej net není to pro něj dostupné stahovat z netu a takhle to může mít hned a bez práce. Osobně mám celkem rychlej net, ale než by jsem se s tím crcal tak jsem objednal a je klid. Na druhou stranu je fakt že k Filovi do Modřan to mám kousek. :D

-_--_-

Editováno: , autor: alpako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objdnano  :D jako ten kdo tam byl tak si to objednavat nebude to je jasny ma svoje fotky,videa .. ale ja tam treba nebyl a nemam nic .,... a sem ochotnej tu almuznu za to dat jen abych videl skodovicky  -_-  -_-  :t

v tom tě zklamu, protože Lucky87, Olin, Ptica tam byli taky a už ho mají.

Né každý má digitál a už jen pár lidí tam mělo videokameru.

Amogh, Kláca a Vittorio ho mají také objednané...

Editováno: , autor: Fíla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objdnano :D jako ten kdo tam byl tak si to objednavat nebude to je jasny ma svoje fotky,videa .. ale ja tam treba nebyl a nemam nic .,... a sem ochotnej tu almuznu za to dat jen abych videl skodovicky -_--_-:t

Ja byl a i presto mam objednano ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...