Jump to content

PTiCA

Admin
 • Content Count

  4,668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

PTiCA last won the day on May 9 2013

PTiCA had the most liked content!

Community Reputation

119 Excellent

About PTiCA

 • Rank
  ředitel zeměkoule
 • Birthday 12/28/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.delnik20.cz/

Recent Profile Visitors

9,933 profile views
 1. Ja mel podobny problem u fabie. Problem byl v kabelovem svazku v pruchodce (konektorech )mezi motorem a interierem. Postupem casu uhnivaj (asi kdyz hodne zateka do auta).
 2. Nově uspořádaná přístrojová deska a dvouramenný volant. To jsou jen některé z novinek, které v interiéru nabídne čtvrtá generace bestselleru ŠKODA OCTAVIA. Jeste jedna fotecka z exterieru
 3. U nového elektrického modelu Citigo iV se udává u motoru s kapacitou 36,8 kWh dojezd 225–274 km v cyklu WLTP. Nevíte co přesně obnáší cykl WLTP? Jaký je postup testování?
 4. Přikládám návod na výměnu čidla chladící kapaliny G62 u vozu Fabia 2.0i r.v. 2003. Zjištění závady Na budíkách se mi přestala ukazovat teplota motoru. Po cca 2. dnech se zobrazila chyba motoru na budíkách. Diagnostika zobrazila chybu 16500 - čidlo teploty chladící kapaliny (G62) Postup výměny Po sundání krytu motoru stačí odpojit hadici která vede od vzduchového filtru. Čidlo se nachází hned pod hadicí. Ted stačí odpojit původní čidlo, vytáhnout pojistku a čidlo lehce vysunout nahoru. Ted stačí vrátit zpět nové čidlo a postup opakovat obráceně. Po dokončení výměny pomocí diagnostiky smazat chyby v jednotce motoru a je hotovo. Mě trocha vody vystříkla když jsem čidlo vyndal. Doporučuju s tím počítat a mít trochu destilky nebo chladící kapaliny na dolití.
 5. PTiCA

  Problémy s forem

  Uz asi vim kde je problem a pokusim se to co nejdrive vyresit.
 6. PTiCA

  Problémy s forem

  Divne me se smajlici zobrazuji. Muzes zkusit smazat cache v prohlizeci?
 7. PTiCA

  Problémy s forem

  Aktualizoval jsem forum. Zkuste to ted.
 8. Nekdo se pod tvym uctem snazil prihlasovat. Neni mozne ze ti tapatalk blbne?
 9. PTiCA

  ŠKODA KAMIQ

  ŠKODA KAMIQ představuje další krok v úspěšné SUV ofenzívě na evropském trhu. V rámci oblíbeného segmentu městských SUV v sobě vůz spojuje klasické přednosti vozu SUV, jakými jsou zvýšená světlá výška a pozice sedadel, s agilitou kompaktního vozu. Nový vůz, který se vyznačuje emocionálním designem a nabízí nejmodernější asistenční a infotainment systémy, velkorysý prostor a mnoho prvků Simply Clever, splňuje nároky lifestylově orientovaných zákazníků i rodin.
 10. Prodám vzduchový podvozek na vůz ŠKODA Fabia 1. Dá se použít i projiné modely. Díly jsou opískované, připravené pro lak. Nutno dodělat uložení dle typu vozu. Kompresor: VIAIR 550C, Ventily: GAS, Velká chromová nádrž na vzduch, ovladače, budíky atd.
×
×
 • Create New...