Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahojte lidičky,

 

mám Supa rok 2009 v Exclusive s el. šíbrem s kalsickým sklem a chtěl bych ho vyměnit za solární, co vše musím k tomu mít, aby to pak i samo větralo?

Našel jsem tyto skla, ale nevím, jestli i nějaký kabely, atd, a jestli je vůbec možnost to napojit aby to fungovalo?? Dokázal by to vůbec někdo zapojit a nakódovat?

1. Okno: http://www.sbazar.cz/bachtik.lukas/detail/14486088-nabizim-original-stresni-okno-sibr-solarni-panel-bez

2. okno: http://www.mihocar.cz/stresni-okno-sibr-solarni-panel-skoda-superb-ii-lift-sedan-3t0877041c/d-93644/

 

 

Děkuji za rady a poznámky....

Dám ti radu- vůbec o tom neuvažuj. Ta funkce nestojí ani za tisícovku navíc. Měl jsem ho na s1 a větrání je stejně slabé a nevěřím, že to má nějaký hlubší efekt, vevnitř bylo stejně na padnutí. Jinak bude jiné sklo s clonou (nedá se zasouvat) a určitě nějaké kabely navíc.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.