Jump to content

• Aktuální příspěvky

• ahoj motor mi hlásí tyto dvě chyby. auto jede normálně i brzdi   005241 - podtlakovy system brzdy: mechanicka zavada                P1479 - 008 - neverohodny signal              info o závadě:                     Stav závad: 01101000                     Priorita závad: 0                     Frekvence závad: 254                     Kilometry: 0 km                     Indikace času: 0              info o závadě:                     Otáčky: 10200 /min                     Výkon/klapka: 100.0 %                     Rychlost: 255.0 km/h                     Teplota: 215.0*C 004928 - snimac polohy vack./klik. hrid. / snimac polohy klik. hrid.chybne prirazeni                P1340 - 008 - neverohodny signal              info o závadě:                     Stav závad: 11101000                     Priorita závad: 0                     Frekvence závad: 1                     Kilometry: 183681 km                     Indikace času: 0                     Datum: 2000.00.00                     Čas: 18:16:17              info o závadě:                     Otáčky: 920 /min                     Výkon/klapka: 34.5 %                     Rychlost: 0.0 km/h                     Teplota: 6.0*C
    • Máte pravdu, pokiaľ to bude možné, tak image packet zamením za niečo užitočnejšie. O predných senzoroch som rozmýšlal len z tohoto dôvodu, že 80% km spravím v meste a 20% na okreskách. Niekedy mi v meste vadí môj zlý odhad vzdialenosti pred vozidlom.
    • Nevím jaká je skladba výbavy ambition na slováči, ale určitě přihoď multifunkční volant. Přední parkovací senzory považuji obecně za zbytečné, respektive za postradatelné. Dodělat půjdou, ale určitě vyjde dnes lépe si je připlatit z výroby. Tím spíš, že infotaiment Scaly nepatří mezi nejodladěnější, tak bych neriskoval něco doplňovat. Podpora v případě problému pak bude ze strany Škody ještě nižší než je u origo auta.
    • @csabac Mně ty světla svítí z výroby dobře a i na dálnici si s blízkáčema nestěžuju, viz. video. Dálková svítí tolik, že velké nové čisté cedule téměř oslňují :). Je teda fakt, že zase na tomto videu zřejmě s předprodukční Scalou mi ty potkávačky přijdou přiškrcené. Ambi světla zdá se také svítí dobře, nemají ale přisvěcování škarp v zatáčkách a dálky jsou viditelně žlutejší. Kdybych jezdil často ve tmě, šel bych do full LED.
  • Create New...