Jump to content

Elektrika

477 topics in this forum

1. AKUMULÁTOR 1 2 3 4 15

• 360 replies
    • 137.3k views
    • 351 replies
    • 213k views
  2. Chyby / závady z diagnostiky 1 2

• 25 replies
    • 31.4k views
  3. Problémy s TWINDOOR 1 2 3 4 5

• 116 replies
    • 117.7k views
    • 13 replies
    • 716 views
    • 2 replies
    • 1.2k views
    • 1 reply
    • 694 views
    • 2 replies
    • 823 views
    • 4 replies
    • 359 views
    • 139 replies
    • 75.4k views
    • 31 replies
    • 13.3k views
    • 7 replies
    • 1.6k views
    • 4 replies
    • 863 views
    • 6 replies
    • 2.6k views
    • 3 replies
    • 570 views
    • 215 replies
    • 148.1k views
    • 28 replies
    • 25k views
    • 5 replies
    • 2.3k views
  4. Stav napeti

• 0 replies
    • 379 views
    • 14 replies
    • 3.6k views
    • 4 replies
    • 711 views
    • 25 replies
    • 12.7k views
    • 4 replies
    • 880 views
    • 25 replies
    • 9.9k views
  5. Napájení kamery 1 2

• 31 replies
    • 9.2k views

• Aktuální příspěvky

• Zdravím a nakodovat střechu i okna na senzor deště nejde když to udajne jen prekodovaly?Jak nakoduju i okna na nazvreni na senzor i na klic?Superb 3 nebo octavia 3.Dekuji
    • Jáj, tak na kradnutie som pozabudol. Keď mi ukradli z auta celú lyžiarsku výbavu tak to už bolo pred piatimi rokmi. Kúpil som novú, lepšiu. Stratégiu nemením, pretože skladať nosič a opäť ho nakladať je dosť oštara. Akurát som v recenziách zaregistroval, že z nosiča sa dajú niektoré časti odmontovať, pretože nie všetko sa dá uzamknúť. Dávam však ľuďom šancu, verím že sa po korone nadýchnu a polepšia sa. 
    • Jenomže tam žádná pojistka není, alespoň jsem ji neviděl.Jsou tam kolem dokola jen miniaturní otvory, což je vidět i na fotografii.
    • hehe, ohledně zaznamenávání jízd - já používám už ze storu staženou(zrušenou) aplikaci Škoda OneApp a jízdy stále zaznamenává perfektně, dokonce jsem si jí dal už na nový telefon a pořád funguje. Skoda OneApp v1.6.6 je ke stažení např. na apkMonk nebo apkPure, cesty jde pak vyexportovat (ne trasu, jen nektere udaje). Jen se obávám že už to nepůjde spárovat, možná spárovat s nějakou tou novější apkou, a teoreticky by se to mohlo připojit k té staré OneApp, na novém mobilu jsem nic nepároval jen nainstaloval OneApp a automaticky se to s autem propojí. Pokud chci aby se zaznamenávala mapa tak to musím alespoň otevřít, když se pak mobil zhasne (používám na navigaci AA po kabelu) tak to nahrává dál i s mapou, pokud tu obrazovku nespustím tak jen bez mapy.
    • Nevím jak naSlovensku, ale v ČR se stále krade vše a i to co je zamknuto :). Jednoznačně jednodenní výlet == schování nosiče do kufru, pár věcí hodím do kufru na nosič. Otázka 3 min. A v klidu můžu odjet a nikoho nosič nebude lákat. Navíc Thule, Atera jsou atraktivní, cenu si drží, nosič za 13 000 někdo hravě za 10 000 prodá, lidi mu urvou ruce.   Jako příklad mi před domem v poklidné čtvrti rodinných domů posbítali Thule ze střechy auta, profesionálně bez poškození příčníků.   Za mě, co není vidět nikoho neláká a zvyšuje pravděpodobnost, že se to někdo nepokusí ukrást :).
  • Create New...