Přejít na obsah

Audi beta autoreverse


Doporučené příspěvky

a jiný radio by tam určo šlo co třeba symphony ;) Tome promysli to ;)

To sice jo, ale u nás fakt mjůzik nějak nefrčí. Já mám v Oktávce CD changer, ale naposled jsem CDčka prohazoval asi před rokem. Prostě 99% času poslouchám rádio. A navíc raději poslouchám zprávy, či jiné plkání než mjůzik. Vlastně nejvíc CDčka pouštím malé. Takové ty dětské písničky a pod.

A k tomu nejsem nějak nakloněn změnám oproti sérii. Rozhodně maximálně něco hodně decentního.

Mno jo, pokud nejde o mjuzik, pak je to asi putna, to je pravda, to je zase skoda davat prachy za neco, co stejne tezko vyuzijes. Jestli tam ladis BBC nebo co to je na 106, tak je to fakt jedno :)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jiný radio by tam určo šlo co třeba symphony ;) Tome promysli to ;)

To sice jo, ale u nás fakt mjůzik nějak nefrčí. Já mám v Oktávce CD changer, ale naposled jsem CDčka prohazoval asi před rokem. Prostě 99% času poslouchám rádio. A navíc raději poslouchám zprávy, či jiné plkání než mjůzik. Vlastně nejvíc CDčka pouštím malé. Takové ty dětské písničky a pod.

A k tomu nejsem nějak nakloněn změnám oproti sérii. Rozhodně maximálně něco hodně decentního.

Mno jo, pokud nejde o mjuzik, pak je to asi putna, to je pravda, to je zase skoda davat prachy za neco, co stejne tezko vyuzijes. Jestli tam ladis BBC nebo co to je na 106, tak je to fakt jedno :)-_-

106 je Impuls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jiný radio by tam určo šlo co třeba symphony ;) Tome promysli to ;)

To sice jo, ale u nás fakt mjůzik nějak nefrčí. Já mám v Oktávce CD changer, ale naposled jsem CDčka prohazoval asi před rokem. Prostě 99% času poslouchám rádio. A navíc raději poslouchám zprávy, či jiné plkání než mjůzik. Vlastně nejvíc CDčka pouštím malé. Takové ty dětské písničky a pod.

A k tomu nejsem nějak nakloněn změnám oproti sérii. Rozhodně maximálně něco hodně decentního.

chápu, ale od SONY nějakej pěknej kousek s černým panelem by byl v tvé palubce moc moc pěknej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jiný radio by tam určo šlo co třeba symphony ;) Tome promysli to ;)

To sice jo, ale u nás fakt mjůzik nějak nefrčí. Já mám v Oktávce CD changer, ale naposled jsem CDčka prohazoval asi před rokem. Prostě 99% času poslouchám rádio. A navíc raději poslouchám zprávy, či jiné plkání než mjůzik. Vlastně nejvíc CDčka pouštím malé. Takové ty dětské písničky a pod.

A k tomu nejsem nějak nakloněn změnám oproti sérii. Rozhodně maximálně něco hodně decentního.

chápu, ale od SONY nějakej pěknej kousek s černým panelem by byl v tvé palubce moc moc pěknej

navíc, když tohle rádio srovnám třeba s tím, co je v Octávkách(moje, různé služební), tak příjem signálu je kvalitnější. Tam, kde maj jiný rádia problém se signálem(nehrajou čistě), tam tohle hraje parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...