Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

miklisek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 404
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  22

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

miklisek naposledy zvítězil 12. Září

miklisek nejvíce like obsah!

Popularita

1 031 Výborná

6 Sledujících

O uživateli miklisek

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Návštěvy profilu

5 674 zobrazení profilu
 1. miklisek

  Škoda SCALA

  A ještě jedna z dálnice. V té hnědé metle to vypadá dobře!
 2. miklisek

  Škoda SCALA

  No to by mě taky zajímalo, co je to za verzi. Ta premiérová s prodlouženým sklem má jen decentní "kachní blánu" mezi horním spoilerem a bokem skla, což vypadá o dost líp.
 3. miklisek

  Škoda SCALA

  No už vím, co bych si dal na verzi bez prodlouženého skla jako jeden z prvních prvků úprav. Lesklou černou fólii..... Uvidíme ještě, jak to bude vypadat s nápisem, zatím jezdí zkušební auta odmaskovaná, ale vzadu bez označení.
 4. miklisek

  Škoda SCALA

  Fotky z FB z clubu Škoda Rapid Oficial. Bohužel trochu zkresleno optikou focení mobilem bez odstupu. Ale jakýs-takýs náhled na to, jak bude vypadat zadek bez prodlouženého skla a chrom paketu na oknech tu je.
 5. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  Já a bez problémů. A to jsem měl folii na té průhledné části původních světel. Prošly mi i LEDky v parkovačkách a v mlhovkách. Nevím, možná že Chojkovice-Brod jsou dobrej oddíl....
 6. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  Jlikož mám couvací kameru, tak nějaká defokusace mě až zas tak netrápí, že nemám osvícenou plochu za autem. I proto mám jas těma odporama snížený, aby to nešajnilo, nepotřebuju líp vidět. Navíc kolikrát jsou couvačky u aut pěkný bludičky, že ve dne skoro nejsou vidět a v noci s nima není vidět dozadu. Proto tam lidi cpou LEDky. Chápu, že z tvé pozice konstruktéra světel tam LEDka nepatří, ale nám se tato řešení přesto líbí i přes tu ilegalitu....
 7. miklisek

  "OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

  Já ji mám za kastlíkem nad zrcátkem magnetem přicvaknutá zespodu na střechu. Pro jistotu ji mám ještě přelepenou víceúčelovou lepící páskou od Pattexu. Drží to takhle už 3 roky.
 8. miklisek

  Škoda SCALA

  Tady je to jak na dražbě [emoji1].
 9. miklisek

  Geometrie

  Asi citlivka na správnou polohu volantu. 99,9% mechaniků to seřídí dle vodováhy a na zkušební jízdu kašle nebo jim to nevadí. Mám úplně tu samou zkušenost. Po poslední geometrii jsem volant taky posouval fdoma ještě mírně doprava.
 10. miklisek

  Reproduktor PDC - parkovacího asistentu

  To je napínavý jak detektivka.... [emoji6]
 11. miklisek

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  A jo to mě nenapadlo.... [emoji6]
 12. miklisek

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Sakra, černá lesklá fólie na RAPIDs lift ve slevě není! To je tam v těch dveřích oproti Spacebacku opravdu nějaký tvarový rozdíl? Jsem si myslel, že ne.
 13. miklisek

  Rosení a mlžení předního skla

  Na drive.ru někdo řešil taky mlžení a měl zajímavý nápad, dodělal si mřížky do zadního plata pro lepší odvod vzduchu z kabiny do kufru a ke klapce v pravém boku. Prý to dřív dělal u Moskviče (toho s předním pohonem) a tam to fungovalo. Uvidíme, jestli mu to pomůže i u Rapida.
 14. miklisek

  Climatronic rušivý zvuk

  A levný Sanden stále na scéně..... I když ti ho asi vyměnili za Denso. To s tím chladivem je zajímavé. Že by problém s plničkou, která je navržena na původní chladivo?
 15. miklisek

  Nabíječky baterií EFB/AGM

  Takže Čína....
×