Jump to content

miklisek

Uživatel
 • Content Count

  4,818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

miklisek last won the day on September 21 2019

miklisek had the most liked content!

Community Reputation

1,313 Excellent

7 Followers

About miklisek

 • Rank
  Veterán

Recent Profile Visitors

7,891 profile views
 1. Dnes po reklamaci vadných kusů z poslední série dorazily konečně vzorky dorazů s trochu jiným tvarem. Upravil jsem obvod dorazu dle skutečného tvaru, který si vymáčkly dveře a je to naprostá paráda. Jde jen sice desetinky v hodnotách rádiusů a úhlů, ale protikus sedí na dorazu bez velkého přesahu, takže dveře jdou zavřít i u nových dorazů na první dobrou.
 2. Jo, ale to přijdeš o všechna nastavení patchnutých aplikací, ne? To jsem právě něchtěl.
 3. Mě se taky tahle 5.1 a obě bety buď sekají nebo chtějí platbu natvrdo nebo hlásí, že jsem offline. Pomohlo mi zpětně nainstalovat 4.1b17, zprovoznit přes LP (poslední aktualizace) a pak instalace 5.1.b2 a normálně to jde. Jen nesmím pustit Carscanner a pak Caristu. Nějak se to nemá rádo a Carista se sekne. Huawei Nova 3 Android EMUI 9.1.0.375
 4. Ono se to tam objeví až po připojení k adaptéru v autě. Kódovat nejde nic, hlásí to chybu v kódování nebo vadný klon OBDII, u něčeho je napsáno jen tested in Kodiaq nebo Karoq.
 5. Proc nemám v nastavení možnost toho kódování? Carscanner 15.8.8..
 6. Tak jsem nový Carscanner vyzkoušel s nastavením profilu OBDII EA111. Přikládám možnosti senzorů a mé nastavení "Přístrojová deska". Nevím co vše je tam jiné oproti normální verzi OBDII PQXX, ale na první pohled zmizela teplota oleje přes DASH a je tam pouze vypočtená teplota oleje. Ale hodnota souhlasí s údaji, co ukazuje VCDS a je zobrazena i na MAXIDOTu. Dále přibyla hodnota výšky hladiny oleje, akorát je otázka, co ty mm znamenají, jaké jsou skutečné správné hodnoty MIN - MAX.
 7. Co si použil jako impregnaci?
 8. miklisek

  Letní pneumatiky

  Ano, jsou tišší. Na Rapidu z výroby Bridgestone Turanza EP300. Auto sedělo jak přibitý ale zvlášť na dálnici hluk od kol vzadu velký. Teď 2 roky Goodyear Efficientgrip a pneu opravdu tiché a musím říct, že i docela auto podrží.
 9. miklisek

  BCM schéma

  Je potřeba vědět měsíc a rok výroby. Bez toho se to nedá napsat. Každý auto to má trochu jinak.
 10. miklisek

  BCM schéma

  To je široký pojem..... Potřebuješ jaké jsou v BCM typy pinů nebo co na kterém pinu je? První je vidět na tomto odkazu https://www.drive2.ru/b/1664258/, jsou to piny pro BCM do 2015. Co je na jakém pinu je závislé na modelovém roku a výbavě auta a je to v dílenské příručce.
 11. Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výroba výfuků pro modely Rapid je určité plánována, avšak za současné situace je vývoj nových dílů zpomalen. Termín, kdy budou díly pro modely Rapid v naší nabídce aktuálně nejsem schopný sdělit. Děkuji za pochopení a přeji hezký den. S pozdravem/Best Regards Radek Vinš, obchodní ředitel
 12. Tak to jsme se jim sešli dva s dotazama, tak to třeba zavedou do výroby. [emoji6] Měl jsem TYLL na OCT I a musím říct super. Po 4 letech při prodeji vypadal jak nový, což se o stávajícím v Rapidu nedá říct. Ale zase je asi vicevrstvý a asi rez uvnitř nebude tak moc aby to hrozilo dírou....
×
×
 • Create New...