miklisek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 179
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  20

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

miklisek naposledy zvítězil 9. Květen

miklisek nejvíce like obsah!

Popularita

949 Výborná

6 Sledujících

O uživateli miklisek

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Návštěvy profilu

4 663 zobrazení profilu
 1. Parkovací asistent - dodatečná montáž

  Tak pokud je to nové auto a originál zástavba v AS, pak bych to jednoznačně reklamoval. To je snad normální, že se dají čidla do barvy.....
 2. Stropní lampička ze Superba

  Jedna noční. Zelené LEDky svítí tak akorát, možná by to chtělo o malinko víc, tak 100lm, teď je tam 60lm. V GM electronic maji další vyšší svítivost 156lm, to už bude asi hodně. Měl jsem trochu obavy o tu červenou cat vision, ale je to překvapivě dobré, i když to svítí v Rapidu hodně mezi sedačky, originál v Superb asi svítí víc k palubce.
 3. Stropní lampička ze Superba

  Zapojeno napájení osvětlení tlačítek a cat vision diod, vodič levým A sloupkem k pozici 17 na spínači světel.
 4. Stropní lampička ze Superba

  No ten brak mám z Alíku, takže tam by mě ani nekvalita fejkových plastů a komponentů nepřekvapila. Na rozdíl od origo lampičky jsou alíkovské plasty měkké a šly krásně řezat zalamovacím nožem. Asi si moc četl , že ti tlačítka na originálu odešla tak brzo....
 5. Stropní lampička ze Superba

  Tak předělány LEDky osvětlení tlačítek. Nakonec použity tyto LEDky: https://www.gme.cz/led-3mm-green-60-50-l-934gt Svítí hodně podobným světlem, jako originální zelená barva Škodovky. Dokonce zelené LEDky ze spínače světel. které jsem tam zkušebně dal, svítí sytěji než ostatní tlačítka. Ještě budu muset ale vyřešit rozbité spínače čtecích lampiček, protože jsem si je blbec zničil, někam mi asi vyskákaly nějaké aretační prvky (přitom si toho nejsem vědom, že by něco vyskočilo), protože z vypínačů jsou bohužel teď tlačítka....
 6. Sraz RAPIDů Seč 8.-10.6.2018

  Není to od Kajmana, organizuje to nadšenec Lukáš Javůrek z FB skupiny Rapid club oficiál. Jirka mu jen pomáhá registrací, s AOSkou a měřením sprintů.
 7. Sraz RAPIDů Seč 8.-10.6.2018

  https://www.facebook.com/events/1239550146177262/?ti=cl Rapiďáci pozor! 26.5.2018 bude ukončena předregistrace účastníků. Kdo chcete své pořadové číslo na přání předepsané, prosím zaregistrujte se tady. http://rapid-club.hundertgang.cz/ucastnik Při příjezdu k Seči sledujte tyto dopravní značky, tdovedou Vás přímo na místo srazu.
 8. Stropní lampička ze Superba

  Opraveno. Šedý vodič je veden na prostřední pin pravého vypínače čtecího světla. Fotky a popisek editovány. Teď to už vzadu svítí jak má - vypnutí společně s předním, zapnutí samostatně. Jen je tam malá vada na kráse, LEDky vpředu začnou žmurkat, když je vypnuté zapalování a vzadu se lampička samostatně rozsvítí. Dioda nepomohla. Asi by pomohl opět paralelně zapojený odpor vpředu, ale řešit to zatím nebudu.
 9. Volant nakrivo ( geometria )

  Pokud by byly špatné pneu, dá se to zjistit prohozením pneumatik zleva doprava a naopak. Pneumatik, ne celých kol! Pokud nedokážou srovnat geošku, dělají blbě celý postup, v DP jsou o tom dvě stránky. Mělo by se např. proměřit auto, zda není křivě. Dál závidí na tom jak máš plnou nádrž v době seřizování. Jo a trval bych na tom, aby ti ukázali protokol z geošky, jestli není špatně třeba s odklon některého kola a to pak způsobí táhnutí do strany resp. nutnost mít volant při přímé jízdě natočený. Přitom na geošce to může být naprosto OK. A pozor na boční vítr při zkušební jízdě, on Rapid je na něj echt citlivej a může zkreslit vnímání právě provedeného seřízení.
 10. Tahání do prava

  No vidíš. Protože většina servisů žije v přesvědčení, že odkon seříidt nejde. On jde, ale je s tím víc práce, když je to posouvání celé nápravnice, ne jen čepu v ramenu.
 11. Stropní lampička ze Superba

  Ach jo, mám vadu v zapojení! Zadní světlo se rozsvítí po zapnutí pravé čtecí lampičky. Odtud je totiž vedena tlačítkem vypínaná kostra dozadu a odnikud jinde nešla vzít. A naopak, při rozvíceni zadní lampičku žmurkají přední diody. Nutno říci, že čínské LED panely tohle nedělaly..... Nějaké rady? Co dioda? Jenže v jakém směru dát neprůchozí stranu?
 12. Autoradio 2din ISUDAR NA03W6VW0702

  Jedno krásné obsáhlé téma o náhradě OEM rádia čínskými rádii je v sekci OII. Ad. 1. Nevím, nemám. Ad. 2. Ano, nezapojovat. Auto si bere spuštění přes CAN-BUS. Akorát to znamená, že rádio hraje jen s klíčkem v zapalování. Ad. 3. GPS anténu mám za stropní lampičkou, je magnetická, ale pro jistotu ji mám přelepenou takovou tou vysoce držící PATEX páskou. Ad. 4. IGO navigace není originální, je to crack, takže mapy do ní z jejich obchodu nestáhneš. Já nainstaloval origo verzi IGO NAVIGATION z Google play, tam jsou mapy Q4 2016. Cena 780 Kč. Navíc čínská verze apk IGO je pěkně stará. Nová je přehlednější a graficky hezčí.
 13. FABIA III TSI divný zvuk

  No, u těch RAPIDů je to ve dvou tématech, jednou nové v elektrice a jedno starší v interiéru. Relevantnější téma je to o bzučení, protože to asi bude potencinální zájemce hledat spíš. V climatroniku se řeší i jiné věci.
 14. Bzučení klimatizace při A/C

  Je mě divná ta cena za vysoušeč klimatizace za 2422Kč, to je pěkná darda. Ale dokud to platí ŠA.... Jinak na netu je vysoušeč tak za 700-1000Kč. Zajímavý je, že mě měnili i konndenzátor klimatizace 6R0 820 411 Q - to je ten "chladič" nasunutý nahoře na chladiči chl.kapaliny. Prý to bylo kvůli šponám, které se tam mohly dostat z kompresoru. Bylo to na pokyn ŠA k záruční opravě.
 15. Tahání do prava

  To to na tom protokolu z geošky nevidíš? Máš rozhozený odklon kola na pravé straně. A dál je ještě nutné dodržet toleranci rozdílu úhlu odklonů levého a pravého kola, koukni se někam do chytrých tabulek k tvému autu, ale třeba u RAPIDa rozdíl nemá být víc jak 0°30´. Což v tvém případě 0°27´je tedy jen tak tak. Takže je třeba srovnat odklon, u F2 to bude nejspíš stejné jako u RAPIDa, takže je nutné posunout celou nápravnici doleva, rejdové čepy jsou už stranově v ramenu neposouvatelné.