Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

miklisek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 355
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  22

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

miklisek naposledy zvítězil 12. Září

miklisek nejvíce like obsah!

Popularita

1 016 Výborná

6 Sledujících

O uživateli miklisek

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Návštěvy profilu

5 432 zobrazení profilu
 1. miklisek

  Škoda SCALA (VISION SPACEBACK)

  Tak dneska se mi podařilo na D11 pronásledovat tři nové "Rapidy", červený, boky a stříbrný. Nefotil jsem, raději jsem se soustředil na jízdu a na koukání se. Poznatek o předních světlech, byly docela hodně odkrytý, že byl vidět skoro celý trojúhelník. DLR je linka na horním okraji světel přes celou šířku, samozřejmě je tam i blinkr. Jeden měl LED světla.
 2. miklisek

  Konec Rapidu

  Nováčci, necitujte předchozí příspěvky, dávejte odpovědět, ne citovat!
 3. miklisek

  Climatronic

  Nevím jestli se se mnou neloučí ŘJ climatronicu 5JA906044. Už podruhé chyba na diagnostice. V úterý jsem mazal chybu v Caristě v rámci instalace ledkových zpáteček, dnes jsem cvičně dal kabel a z 5.10.2018 v 8:11 je tam chyba 00003 Control module: 014 Defective-Intermittent.
 4. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  Stará elektrika z FII to bohužel neumí. Odporem neřeším chybu, jen snížení jasu. Tahle LEDka je 30W, ale stejně svítí moc, oslňuje. Ono jde o to, že RAPID má poměrně velkou plochu a parabolu zpátečkového světla a tím víc je to vidět.
 5. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  Doladění svícení zadních světel, LEDky z Alíku (MAXGTRS 2x 1156 BA15S Led P21W Car Light Bulbs Clearance Stop Tail Break Light Turn Signal Backup Reverse Light White 6000K). Dodělání odporu 22R/10W, zapojení do série, připojeno na modrý vodič mezi levým světlem a propojovacím konektorem na C sloupku. Je to pro snížení jasu, mám rád bílé světlo, ale nemám rád jas LEDek jak od fotoblesku.
 6. miklisek

  Konec Rapidu

  Jenže MR se dělá od srpna (2018) do srpna (2019)..... Jelikož jsou kapacity v MB našponované, podle mě fiknou oba modely najednou. Stejně potřebujou kapacitu pro SUVčka, takže ta bude na úkor Rapidů. Akorát že nové auto bude nabíhat pomalu a prodeje začnou reálně až na jaře.
 7. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  On má 2016, ty už 2018 nebo 2019. Třeba to u něj ještě půjde. Každopádně kabel by byl jistějším řešením.
 8. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  S tím CAN-BUSem to nevím, každá verze BCM je, jak vidět, naprogramována jinak. Já mám ale hlídání žárovek kvůli LEDkám vypnuto u všech světel, protože třeba parkovačky mě čínské šmejdy kontrola nehlásila a Philipsky jo. Takže nezbývá než k někomu zajet a nechat si to udělat přes kabel, nebo zkusit použít OBD2 adaptér a Caristu.
 9. miklisek

  Registrační značky na přání - jaké jste viděli?

  Oranžové Porsche 911 se závodním křídlem na zádi: 911-33333
 10. miklisek

  Srazy Škoda Rapid (2012- )

  Sraz je už tuto sobotu! 91 účastníků, z toho 29 nových Rapidů
 11. miklisek

  Vady a neduhy

  To tedy nevím, jak bys to šil. Ty jsi autočalouník? Já si na autě udělám svépomocí dost věcí, ale na tohle bych si tedy netroufl.
 12. miklisek

  Inspirace pro Rapida

  Tak to vám řeknu rovnou, protože čínský Rapid má nárazník s deflektorem vcelku lakovaný a deflektor je jen jakoby naznačený.
 13. miklisek

  Inspirace pro Rapida

  Určitě nebude. Na Rapidu to ale bude vypadat dost brutálně, na rozdíl od čínského deflektoru s dvěma falešnýma koncovkama pro OIII nebo SIII, kde to má určitou logiku v tom, že tahla auta můžou ty dvě koncovky ve skutečnosti mít.
 14. miklisek

  Škoda SCALA (VISION SPACEBACK)

  Tak jako u OIII asi ne, ale dle polohy ručky a šířky panelu to bude něco mezi starým RAPIDem a OIII, což je dobře. Já osobně jsem zvědav na objem kufru, protože ač ortodoxní RAPID liftbagysta (hlavně tedy kvůli jeho vyváženým tvarům a čistému designu), začíná se mi to auto docela zamlouvat.....
 15. miklisek

  Škoda SCALA (VISION SPACEBACK)

  Z FB stránek Garaz.cz:
×