Přejít na obsah

Schválně


Host Bobik

Myslíte si, ze se pobleju?  

32 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jsem teď dopil 0,5l šlehačky :D

Šla se kouknout co dělá kus uheráku, chleba, extra ostrý kečup, jakási maďarská klobása, asi 0,5kg čerstvé kápie, kafe se šlehačkou a asi litr Poděbradky pomerančové :D Véča se musí nějak zapít :smich:

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:

a ja sem srabek, nedojedl jsem to a jdu radeji spat :D

hele, ještě jsem ten přízpěvek před tebou doplnil :D

ha, tak to jednoznacne vedeš, ja to tu vecer zapil lahvi broskvoveho caje a ted jsem se probudil svezi jako ranni rosa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, me je z vas soufl.... Idealni adepti do poradu Jste to, co jite :smich:

Ja jsem nedavno zacal pozorovat energeticke udaje na vsem, co si kupuju :D Je to fakt brutus. Najednou zjistite, ze predtim jste sezrali sileny mnozstvi vseho, ale po chvili vam to uplne prestane chybet. A kdyz si date cokoladovou tycinku, ktera ma 400 kalorii, tak ty pak potite 20 minut v posilovne na rotopedu. To si fakt radsi rozmyslim, jestli si tu cokoladovou tycinku dam nebo ne ;)-_- Respektive ted uz si ji radsi nedavam, pac vim, ze bych pak posiloval uplne zbytecne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobiku, bobiku ;) To jsem si taky myslel ;) Ale o metabolismus nejde ;) Jde o to, co jis a jak jis. Taky jsem mel obdobi, kdy jsem si dal 2 obedy a 3 vecere a nepribral jsem ani kilo. Ted se ale snazim posilovat a to bych sel hlavou proti zdi, kdybych tloustnul a snazil se tvorit svaly. A myslim, ze se mi i docela dari schazovat tuky a pribirat svaly ;) Uvidime v lete v plavkach -_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chybí mi tam volba "si prase a přeju ti abys strávil noc na záchodě" lol

fakt néé tyhle křupky, humus největší

uz tam je ;)

a me chutnaji :p

díky, už jsem měl jak hlasovat lol

btw Miu je taky likviduje v tunách :kuk:

protoze taky vi co je dobry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...