Přejít na obsah

Schválně


Host Bobik

Myslíte si, ze se pobleju?  

32 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

ty woe, me je z vas soufl.... Idealni adepti do poradu Jste to, co jite :smich:

Ja jsem nedavno zacal pozorovat energeticke udaje na vsem, co si kupuju :D Je to fakt brutus. Najednou zjistite, ze predtim jste sezrali sileny mnozstvi vseho, ale po chvili vam to uplne prestane chybet. A kdyz si date cokoladovou tycinku, ktera ma 400 kalorii, tak ty pak potite 20 minut v posilovne na rotopedu. To si fakt radsi rozmyslim, jestli si tu cokoladovou tycinku dam nebo ne ;)-_- Respektive ted uz si ji radsi nedavam, pac vim, ze bych pak posiloval uplne zbytecne ;)

S timto naprosto souhlasim, zral jsem sladke jako kyselina, ale nyni, kdy jsem zacal jidlo si vybirat na doporuceni doktorky na dietoogii si take sladke nedavam, nemam ani potrebu, drzim si hladinu krevniho cukru skoro na lajne, tudiz nehrozi hypoglykoska a nemam proste nejak potrebu...

tak treba tady kdo nezna a chtel by poznat! Mohu doporucit! Asi to neni pro ty, co jedi doted bucek atd a najednou prejit na toto...:D

http://www.smakoun.cz/index.asp?id=2&pu_lo...032343739303031

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak treba tady kdo nezna a chtel by poznat! Mohu doporucit! Asi to neni pro ty, co jedi doted bucek atd a najednou prejit na toto...:D

http://www.smakoun.cz/index.asp?id=2&pu_lo...032343739303031

Čéče, to je docela náhoda, já jsem na pár výrobků od toho Šmakouna tuhle koukal v krámě, docela jsem nad tím uvažoval, že udělám něco pro zdraví, ale když jsem si zezadu přečetl že to obsahuje samá "éčka", tak jsem to nakonec nekoupil. Je otázka, jestli je to opravdu tak zdravé, jak píšou, když si pak na zadní straně přečtu, že je to samá chemie. Je pravda, že normální potraviny to obsahují taky, ale tam člověka alespoň na obalu nepřesvědčují, o tom, jak je to zdravé. Nejsem odborník přes výživu, takže je to jenom můj laický názor, jestli do toho někdo vidíte hlouběji, tak schválně napište co si o tom myslíte. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jde o metabolismus, sam vis kolik vazim a zeru jako kyselina, takze si s tim problemy nedelam ;)

Jo, jo. Já to mám stejný. Ať sežeru cokoliv tak nepřiberu ani deko. Už pěkně dlouho se držím na ideální váze 77 kg. Jíst musim, páč mám pořád hlad :smich: V práci si ze mě dělaj prdel, když jsem jim řek že mám 4 teplý jídla denně a tak 3 svačinky. Mě to ale přijde jako normální denní strava :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oggy: Protoze jis pravidelne - zkus ale obcas jist minimum pres den a pak se cpi vecer. Pujdes s vahou nahoru na to tata :)

A kdo říká že jím pravidelně :) Když v práci nestíhám, tak jsem schopnej mít přes den jenom jedno jídlo. Večer se přežeru jak prase a ráno už se probouzim zase hladovej :smich: Asi mám fakt tasemnici nebo co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mňo, tak když jsem byl mladší, tak jsem normálně obědval standartní porci 30ks knedlíků + maso a omáčka. Navečer normálně 0,5-1kg bůčku + tak 0,5-1 ks bochníku chleba a 1-2 paličky česneku a pak to ještě něčím dobže zapil :D Když ne bůřek, tak štangle salámu, klobásky nebo tak něco. Ale vždy v obdobném množství a vždy jen maso. A problém s váhou, či jiný problé nikdy nebyl. Přehoupl jsem se přes třicítku a začal jsem nabírat, začaly problémy s pálením žáhy. Za posledního 3/4 roku jsem omezil porce, trpím hlady, ale postupně jsem si zvykl a váha se držela na 89kg při 170cm. Po návratu z dovolené jsem zjistil, že jsem zhubnul bez jakékoliv námahy a odříkání 3kg, což mně povzbudilo a začal jsem se trošku snažit. Vytrval jsem s menšími porcemi a večer se snažím moc nejíst. Včera jsem večeřel jen asi 1 l kuřecí polévky zahuštěnou spoustou zeleniny, dnes asi 0,5kg vařené mrkve, 0,25kg vařeného květáku a asi 1kg jablek. A tím jsem pro dnešek snad skončil. I když po takové stravě mám rychle hlad. Nj, snažím se, ale stejně občas ujedu :D jako třeba předevčírem, ten 0,5l tetrapck šlehařky mně mrzí ještě teď. Ale už lámu hranici pod 85kg -_- Takže spokojenost. S 1kg měsíčně dolů budu spokojenej a cílově to vidím tak alespoň na 80kg. Ale pod 75kg rozhodně jít nehodlám, abych nebyl jak věchýtek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak treba tady kdo nezna a chtel by poznat! Mohu doporucit! Asi to neni pro ty, co jedi doted bucek atd a najednou prejit na toto...:D

http://www.smakoun.cz/index.asp?id=2&pu_lo...032343739303031

Čéče, to je docela náhoda, já jsem na pár výrobků od toho Šmakouna tuhle koukal v krámě, docela jsem nad tím uvažoval, že udělám něco pro zdraví, ale když jsem si zezadu přečetl že to obsahuje samá "éčka", tak jsem to nakonec nekoupil. Je otázka, jestli je to opravdu tak zdravé, jak píšou, když si pak na zadní straně přečtu, že je to samá chemie. Je pravda, že normální potraviny to obsahují taky, ale tam člověka alespoň na obalu nepřesvědčují, o tom, jak je to zdravé. Nejsem odborník přes výživu, takže je to jenom můj laický názor, jestli do toho někdo vidíte hlouběji, tak schválně napište co si o tom myslíte. -_-

Přísady do potravin typu E

Značka Název Použití

E100 Barvivo

E104 Barvivo

E110 Barvivo

E1422 Modifikovaný škrob

E150 Přírodní barvivo Barvivo

E202 Konzervant

E223 Konzervant

E290 Kysličník uhličitý CO2

E304 Antioxidant

E320 Antioxidant

E322 Emulgátor

E330 Kyselina citrónová

E331 Citronan sodný Tavicí sůl

E334 Kyselina

E339 Tavicí sůl

E385 Sůl

E420 Sorbitol Stabilizátor

E421 Manitol

E422 Stabilizátor

E440 Želírující látka

E450 Kypřící prostředek, Stabilizátor

E452 Tavicí sůl

E471 Emulgátor

E500 Kypřicí prostředek

E950 Acesulfam K Sladidlo

E951 Aspartam Sladidlo

E965 Maltitol sirup

Dle me ty co obsahuje smakoun, jsou naprosto neskodlive, kazda potravina, aby mela nejakou trvanlivost, musi obsahovat Ecko!

http://www.idealni-vaha.info/page_emulgatory.htm ;) Nedelam to proto, abych mohl rikat, ze jim zdrave, delam to pro snizeni vahy a normalne mi to zachutnalo, takze u toho zustanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...